Taş Kaplamalı Çelik Çatı Malzemeleri ve Maliyet Rehberi

Taş Kaplamalı Çelik Çatı Malzemeleri ve Maliyet Rehberi

Taş kaplamalı çelik çatı sistemi uzun ömürlü etkileyici görünümlü bir çatı için mükemmel bir seçenektir. Üstün performans ve mühendislik tasarımı sunmak, Taş Kaplamalı Çelik Çatı Kaplama Sistemlerinin tümüyle ilgilidir. Taş Kaplamalı Çelik ürünleri benzersizdir.

Ürün ayrıntıları

Taş Kaplamalı Çelik Çatı Malzemeleri ve Maliyet Rehberi üretimi ve dağıtımı, Antibua, Nani, Aruba, Bahamalar, İngiliz Virgin Adaları, Cayman Adaları, Grenada, Guadeloupe, Küba ve Karayip Denizi.

taş kaplamalı metal kiremit .png


Rainbow roof  tiles .jpg

Temel olarak taş kaplamalı paslanmaz çelik çatı renkleri

stone coated  steel roof tile design .jpg

Malzemeler

Taş kaplamalı paslanmaz çelik çatı kaplamasının yapımında kullanılan malzemeler, borular için yanıp sönen tavan deliklerini, sırt deliklerini ve olukları korumayı içerir. Bunların hepsi taş kaplamalı paslanmaz çelikten yapılabilir. Binada, komisyon örtüleri, marş şeritleri, vadiler, sızdırmazlık maddesi ve ataşmanlar gibi diğer malzemelere de ihtiyaç duyulacaktır.

material of stone coated metal roof tiles .jpg

Taş Kaplamalı Çelik Çatı Kaplamanın Avantajları

Taş kaplamalı çelik çatı kaplamanın birçok avantajı vardır. Taş kaplamalı çelik çatıda ortalama garanti süresi en az 50 yıldır. Mevcut asfalt zona üzerinde doğrudan kurulum maliyeti düşürür. Bu, metre kare başına yaklaşık 1,3 lbs hafiftir ve düşük çevresel etkiyle artan enerji verimliliği. Çoğu metal çatı, yüksek bir geri dönüştürülmüş içeriğe sahiptir. Bu, doğal kaynakları ve enerjiyi korumaya yardımcı olur. Ev ya da binaya satış değeri ekliyor ve bazı sigorta şirketleri, yangın ve hava direnci nedeniyle taş kaplamalı çelik çatılarda elemanlardan koruma sağlamak için indirim sunuyor

position of accessories.jpg
Bir çift:Gökkuşağı Taş Kaplı Talaş Çatı Kiremitleri Sonraki:Çivi / renkli taş kaplamalı çelik çatı kiremitleri vida

Sorgulama