Taş Kaplamalı Zona

Taş Kaplamalı Zona

Taş kaplamalı çelik çatı kiremiti, ahşap, çelik, beton yapılar gibi çeşitli stil ve yapılarda çatı kaplama projelerine uyuyor. Ayrıca, düz çatıyı mevcut binaların eğimli çatısına dönüştüren, eski çatıyı yenileyen projeleri ve binaların bir kısmı vb.

Ürün ayrıntıları

taş kaplamalı zona

Guered roof tiles factory .jpg

Boyut: 1320 * 420mm

Geçerli boyut: 1270 * 380mm

Çelik levha kalınlığı: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Taş kaplamalı zona renkleri esas olarak

Taş kaplı kiremitlerin Renk Kartı .jpg

Taş kaplamalı zona Bileşeni

Akrilik cam katmanı-Yarı parlak yüzey sağlamak için, çakılların yapışma mukavemetini arttırın ve alt katmana yağmur suyunun nüfuz etmesini önleyin.

Renkli taş tabakası - Fayansın mor ötesi ışınlardan korunması için yağmur sesini azaltmak ve dekoratif efekti iyileştirmek.

Akrilik yapışkan tabaka-Taş çakıllarını Galvalume çelik sacına yapıştırmak ve tabakayı korumak için.

Koruyucu katman-Galvalum kaplamayı korumak için korozyon direncini ve yapışmayı arttırın.

Alüminyum çinko kaplama (Galvalum kaplama) tabaka - Yüksek ısı yansıtma oranı ve kaplamanın korozyon direnci sonucu ürünlerin enerji tasarrufu ve ömrünün uzatılması.

Çelik sac katman-Yüksek mukavemetli kola rulo çelik sac.

Alüminyum çinko kaplama (Galvalum kaplama) tabaka - Yüksek ısı yansıtma oranı ve kaplamanın korozyon direnci sonucu ürünlerin enerji tasarrufu ve ömrünün uzatılması.

Koruyucu katman-Galvalum kaplamayı korumak için korozyon direncini ve yapışmayı arttırın.

taş kaplamalı metal kiremit malzemesi .jpg

Taş Kaplamalı Zona'ların Dezavantajları

Taş kaplamalı çelik çatıda bazı dezavantajlar vardır. Peşin ödemeler düzenli asfalt kaplamadan daha fazladır. Kullanılan doğal taşlar renk tutarsızlığı yaratabilir. Paneller üst üste gelir ve birbirine kenetlenmez; kar, yağmur veya rüzgar geçerse sorun yaratabilir. Bu çatı tipi, suya maruz kalma veya içinde nem tutması nedeniyle zamanla paslanabilecek tutturucuları kullanır. Çatlak tipi sistemler nem ve yoğuşmaya eğilimli olup zamanla çürümeye neden olabilirler. Taş kaplı zona köpekler biraz yeni; Her çatı montajcısı bunları nasıl düzgünce monte edeceğini bilemez.

Altta yatan çizgi, taş kaplamalı çelik çatı oldukça yeni olmasına rağmen, faydaları dezavantajları aşmaktadır. Mali durum ve bütçe çelik çatı kaplamasında dikkate alınsa da, bu çatı tipini kurmak için ekstra para alan inşaatçılar için daha iyi bir seçimdir. Taş kaplamalı çelik çatı kaplaması, asfalt zona ya da daha ucuz çatı kaplama yöntemleri ile zamanın ve çok uzun süre dayanmış olanların testine dayanacak. Çatının kurulduğu ev veya bina güçlü bir satış değeri taşıyorsa, bu iyi bir seçenek olabilir. Bugün piyasada bulunan en uzun ömürlü, en dayanıklı çatı kaplama sistemlerinden biridir.

stone coated shingles .jpg

stone coatede shingles .jpg

Bir çift:Taş Kaplamalı Zona Çatı Kaplaması Sonraki:Taş Kaplamalı Metal Çatı Karoları Alıcısı

Sorgulama