Çelik Çatı TAVAN RESTORASYONU, BOYAMA

Çelik Çatı TAVAN RESTORASYONU, BOYAMA

Taş kaplamalı çelik çatı sistemi uzun ömürlü etkileyici görünümlü bir çatı için mükemmel bir seçenektir. Üstün performans ve mühendislik tasarımı sunmak, Taş Kaplamalı Çelik Çatı Kaplama Sistemlerinin tümüyle ilgilidir. Taş Kaplamalı Çelik ürünleri benzersizdir.

Ürün ayrıntıları

Çelik Çatı Kaplaması ROOF RESTORASYONU, BOYA, Allmet Taş Kaplamalı Çelik çatı kaplama fayansları

Çelik Çatının Avantajı ÇATI RESTORASYONU, BOYA, Allmet Taş Kaplamalı Çelik çatı kaplama döşemeleri

Su geçirmez   Kar yağışı   Isı yalıtımı   Yangın önleme   Tayfa'ya direnmek   Deprem depremleri

metal Shingles .jpg Boyut: 1320 * 420mm

Geçerli boyut: 1280 * 380mm

Çelik levha kalınlığı: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Allmet Stone Kaplamalı Çelik çatı kaplama karolarının ağırlıklı olarak renk kartı

Doğal bazalt, aşınma direnci, su emme oranı düşük, gürültü azaltma ve ses yalıtımı, inorganik pigmentler, yüksek sıcaklık sinterleme rengi, renk kararlılığı "Taş kaplamalı metal çatı kiremit".

Taş kaplı kiremitlerin Renk Kartı .jpg

Taş kaplamalı çelik çatı malzemesi

Akrilik cam katmanı-Yarı parlak yüzey sağlamak için, çakılların yapışma mukavemetini arttırın ve alt katmana yağmur suyunun nüfuz etmesini önleyin.

Renkli taş tabakası - Fayansın mor ötesi ışınlardan korunması için yağmur sesini azaltmak ve dekoratif efekti iyileştirmek.

Akrilik yapışkan tabaka-Taş çakıllarını Galvalume çelik sacına yapıştırmak ve tabakayı korumak için.

Koruyucu katman-Galvalum kaplamayı korumak için korozyon direncini ve yapışmayı arttırın.

Alüminyum çinko kaplama (Galvalum kaplama) tabaka - Yüksek ısı yansıtma oranı ve kaplamanın korozyon direnci sonucu ürünlerin enerji tasarrufu ve ömrünün uzatılması.

Çelik sac katman-Yüksek mukavemetli kola rulo çelik sac.

Alüminyum çinko kaplama (Galvalum kaplama) tabaka - Yüksek ısı yansıtma oranı ve kaplamanın korozyon direnci sonucu ürünlerin enerji tasarrufu ve ömrünün uzatılması.

Koruyucu katman-Galvalum kaplamayı korumak için korozyon direncini ve yapışmayı arttırın.

taş kaplamalı metal kiremit malzemesi .jpg

Neden Yeni Güneşlik Taş Kaplamalı Çelik Çatı Kaplama Yöntemini Seçmelisiniz?

Yeni Sunlight taş kaplamalı çelik çatı , Avustralya'nın en deneyimli ve güvenilir Roof Restoration ve boyama şirketlerinden biridir. Sydney'deki ana hizmetimiz, tüm Sidney'e ve North Shore Suburbs alanlarına hizmet eden Çatı Restorasyonudur . Profesyonel ve güvenilir çatı kaplama hizmetlerinde 15 yılı aşkın deneyimiyle New Sunlight taş kaplamalı çelik çatı , kalitenin önemini bilir. Bu nedenle Able Roof Restoration, hizmetlerinde güvenle bir garanti sunabiliyor. Hizmetlerimiz arasında Çatı onarımları , Çatı temizliği , Çatı tadilatı , Çatı kaplama işleri   bakım, Çatı ref işaretleme, Çatıyı yeniden takma, Çatı kaplama, tavan uzatmaları, Çatı kaplama ve cam genişliği. Ayrıca, su püskürtme ve yüksek basınçlı temizleme, Oluk Montajı, Colorbond Çatı Kaplaması, Ücretsiz tavan denetimi, tavsiye ve fiyat teklifi sunuyoruz.

Yıllar geçtikçe çatınız alg, yosun, lekelenme ve her türlü pislik ile kaplanabilir. Sydney'deki Able Roof Restoration'da, bu olayı önlemek ve evinizi komşularınızın kıskançlığı haline getirmek için çatılarınızı yenilemek için yılların deneyimini kullanıyoruz.

Able Roofing, sadece en güvenilir ve güvenilir malzemeleri seçerek, tüm çatı kaplama işlerinin kalitesini ve mükemmellik düzeyini garantiliyor. Malzemelerimiz arasında Dulux, ACE Kesiciler, Shieldcoat ve Nutech Boyalar bulunmaktadır.

Güvenin ve yerel halkın bir üyesi olarak önemini anlıyoruz; ihtiyaçlarınıza makul fiyatla kalite çatı kaplama hizmetleri sunmaya çalışıyoruz.

Able Roof Restoration'da çatınızı geri getirirken lisans sahibiyiz ve iş güvenliği etiğini izliyoruz. İyi güvenlik tedbirlerinin kanıtlanmış iziyle, müşterilerimizin çatısını bir İSG uyumlu bir şekilde restore etmesini sağlamaya yardımcı oluruz. Personelimiz son derece tam eğitimli olup, esnaf gemisinin mümkün olan en yüksek kalitesini alabilmeniz için eğitilmiştir. Ayrıca, çatınızı geri getirmek için arzu edilen sonuca ulaşacak en iyi ve en güvenli seçenekleri sunuyoruz.

Taş kaplamalı çelik çatı kaplama projeleri bitmiş taş kaplı metal kiremit ev .jpg

stone coated steel roof tiles .JPG

Çelik Çatı TAVAN RESTORASYONU, BOYAMA

Shingle roof.jpg


package of roof tiles.JPG

package.jpg

Bir çift:Kiremit Sonraki:Taş Kaplamalı Zona Çatı Kaplaması

Sorgulama