Kiremit

Kiremit

Taş kaplamalı çelik çatı sistemi uzun ömürlü etkileyici görünümlü bir çatı için mükemmel bir seçenektir. Üstün performans ve mühendislik tasarımı sunmak, Taş Kaplamalı Çelik Çatı Kaplama Sistemlerinin tümüyle ilgilidir. Taş Kaplamalı Çelik ürünleri benzersizdir.

Ürün ayrıntıları

kiremit, Taş Kaplamalı metal çatı kaplama sistemi

Taş Kaplamalı Metal Çatı Sisteminin Avantajı

Su geçirmez   Kar yağışı   Isı yalıtımı   Yangın önleme   Tayfa'ya direnmek   Deprem depremleri

taş kaplamalı çatı sistemi .jpg


Boyut: 1335 * 420mm

Geçerli boyut: 1280 * 380mm

Çelik levha kalınlığı: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Başta renk kartı kiremit , Taş Kaplamalı metal çatı kaplama sistemi

Doğal bazalt, aşınma direnci, su emme oranı düşük, gürültü azaltma ve ses yalıtımı, inorganik pigmentler, yüksek sıcaklık sinterleme rengi, renk kararlılığı "Taş kaplamalı metal çatı kiremiti".

Taş kaplı kiremitlerin Renk Kartı .jpg

Malzemeleri kiremit , Taş Kaplamalı metal çatı kaplama sistemi

Akrilik cam katmanı-Yarı parlak yüzey sağlamak için, çakılların yapışma mukavemetini arttırın ve alt katmana yağmur suyunun nüfuz etmesini önleyin.

Renkli taş tabakası - Fayansın mor ötesi ışınlardan korunması için yağmur sesini azaltmak ve dekoratif efekti iyileştirmek.

Akrilik yapışkan tabaka-Taş çakıllarını Galvalume çelik sacına yapıştırmak ve tabakayı korumak için.

Koruyucu katman-Galvalum kaplamayı korumak için korozyon direncini ve yapışmayı arttırın.

Alüminyum çinko kaplama (Galvalum kaplama) tabaka - Yüksek ısı yansıtma oranı ve kaplamanın korozyon direnci sonucu ürünlerin enerji tasarrufu ve ömrünün uzatılması.

Çelik sac katman-Yüksek mukavemetli kola rulo çelik sac.

Alüminyum çinko kaplama (Galvalum kaplama) tabaka - Yüksek ısı yansıtma oranı ve kaplamanın korozyon direnci sonucu ürünlerin enerji tasarrufu ve ömrünün uzatılması.

Koruyucu katman-Galvalum kaplamayı korumak için korozyon direncini ve yapışmayı arttırın.

taş kaplamalı metal kiremit malzemesi .jpg

Neden Yeni Güneş Işığı Seçmelisiniz kiremit , Taş Kaplamalı metal çatı kaplama sistemi

Yeni Sunlight taş kaplamalı çelik çatı , Avustralya'nın en deneyimli ve güvenilir Roof Restoration ve boyama şirketlerinden biridir. Sydney'deki ana hizmetimiz, tüm Sidney'e ve North Shore Suburbs alanlarına hizmet eden Çatı Restorasyonudur . Profesyonel ve güvenilir çatı kaplama hizmetlerinde 15 yılı aşkın deneyimiyle New Sunlight taş kaplamalı çelik çatı , kalitenin önemini bilir. Bu nedenle Able Roof Restoration, hizmetlerinde güvenle bir garanti sunabiliyor. Hizmetlerimiz arasında Çatı onarımları , Çatı temizliği , Çatı tadilatı , Çatı kaplama işleri   bakım, Çatı ref işaretleme, Çatıyı yeniden takma, Çatı kaplama, tavan uzatmaları, Çatı kaplama ve cam genişliği. Ayrıca, su püskürtme ve yüksek basınçlı temizleme, Oluk Montajı, Colorbond Çatı Kaplaması, Ücretsiz tavan denetimi, tavsiye ve fiyat teklifi sunuyoruz.

Yıllar geçtikçe çatınız alg, yosun, lekelenme ve her türlü pislik ile kaplanabilir. Sydney'deki Able Roof Restoration'da, bu olayı önlemek ve evinizi komşularınızın kıskançlığı haline getirmek için çatılarınızı yenilemek için yılların deneyimini kullanıyoruz.

Able Roofing, sadece en güvenilir ve güvenilir malzemeleri seçerek tüm çatı kaplama işlerinin kalitesini ve mükemmelliğini sağlar. Malzemelerimiz arasında Dulux, ACE Kesiciler, Shieldcoat ve Nutech Boyalar bulunmaktadır.

Güvenin ve yerel halkın bir üyesi olarak önemini anlıyoruz; ihtiyaçlarınıza makul fiyatla kalite çatı kaplama hizmetleri sunmaya çalışıyoruz.

Able Roof Restoration'da çatınızı geri getirirken lisans sahibiyiz ve iş güvenliği etiğini izliyoruz. İyi güvenlik tedbirlerinin kanıtlanmış iziyle, müşterilerimizin çatısını bir İSG uyumlu bir şekilde restore etmesini sağlamaya yardımcı oluruz. Personelimiz son derece tam eğitimli olup, esnaf gemisinin mümkün olan en yüksek kalitesini alabilmeniz için eğitilmiştir. Ayrıca, çatınızı geri getirmek için arzu edilen sonuca ulaşacak en iyi ve en güvenli seçenekleri sunuyoruz.

Avantajı   kiremit , Taş Kaplamalı metal çatı kaplama sistemi

Advantage of stone coated metal roof tiles.JPG

Advantage of stone coated steel roof tiles.JPG

Advantage of roof tiles.JPG

Kiremit bitmiş projeleri , Taş kaplamalı metal çatı kaplama sistemleri

stone coated metal roofing.JPG


TERRABELLA TILE, Taş Kaplamalı Çelik çatı kaplama sistemi

Monier roof tiles.JPG


package of roof tiles.JPG

package.jpg

Bir çift:Gökkuşağı Taş Kaplı Talaş Çatı Kiremitleri Sonraki:Çivi / renkli taş kaplamalı çelik çatı kiremitleri vida

Sorgulama