Çivi / renkli taş kaplamalı çelik çatı kiremitleri vida

Çivi / renkli taş kaplamalı çelik çatı kiremitleri vida

ÇİVİ, SCREWAll yeni güneş ışığı aksesuarları yanmaz, böcek ve kar infiltrasyon, yüklemek ve dayanıklılığı ve uzun ömürlü taş kaplı çelik çatı sistemi sağlayarak iken kolay önlemek. İnci

Ürün ayrıntıları

Dalian yeni güneş ışığı yapı malzemesi Co, Ltd önde gelen Çin çivi çatı kiremit üreticileri ve tedarikçileri ve aynı zamanda profesyonel bir şirketiz ve fabrika, düşük fiyat vida, satın almak hoş geldiniz renk Dam kaplama, renkli çatı, çelik çatı kiremitleri ve bizi toptan ucuz ürünleri renkli taş kaplı.


ÇİVİ / renkli taş kaplamalı çelik çatı kiremitleri vida

Tüm yeni güneş ışığı aksesuarları yanmaz, böcek ve kar infiltrasyon, yüklemek ve dayanıklılığı ve uzun ömürlü taş kaplı çelik çatı sistemi sağlayarak iken kolay önlemek.Çivi / vidalar-ebilmek var olmak kullanılmış Ahşap yapı ve çelik yapı.

Bir çivi, vida ya da cıvata, raptiye, genellikle metalden yapılmış ve bir erkek iş parçacığı (dış iş parçacığı) veya sadece iş parçacığı, bir silindir sarılı olarak bilinen bir sarmal sırt ile karakterize bir türüdür. Bazı vidaların bir kadın iş parçacığı (iç iş parçacığı) olarak bilinen bir tamamlayıcı iplik ile kez dostum bir somun veya içine oluşan iç iş parçacığı sahip bir nesne şeklinde için tasarlanmıştır. Diğer vidaların Helisel bir oluk vida eklenir gibi yumuşak bir malzeme kesmek için tasarlanmıştır. Nesneleri bir arada tutmak için ve nesneleri konumlandırmak için vida en yaygın kullanımları vardır.
Çivi / renkli taş kaplamalı çelik çatı kiremitleri vida

Bir çift:Taş avantajları çelik çatı kaplama Sonraki:Tamir kiti tutkal su taş çip renkli taş için Metal çatı kiremit kaplı

Sorgulama