Çin'den ithal Taş Kaplı Çelik Çatı

Çin'den ithal Taş Kaplı Çelik Çatı

Taş kaplamalı çelik çatı sistemi uzun ömürlü etkileyici görünümlü bir çatı için mükemmel bir seçenektir. Üstün performans ve mühendislik tasarımı sunmak, Taş Kaplamalı Çelik Çatı Kaplama Sistemlerinin tümüyle ilgilidir. Taş Kaplamalı Çelik ürünleri benzersizdir.

Ürün ayrıntıları

Çin'den İthal Taş Kaplı Çelik Çatı ve Katar, Jamaika, Botsvana ve Türkiye'ye dağıtım yapacak

taş kaplamalı metal kiremit .png Botsvana


Boyut: 1335 * 420mm

Geçerli boyut: 1280 * 380mm

Çelik levha kalınlığı: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Temel olarak taş kaplamalı paslanmaz çelik çatı renkleri

Taş kaplı kiremitlerin Renk Kartı .jpg

Taş kaplamalı çelik çatı paketi

package.jpg


Taş kaplamalı çelik çatı malzemesi

Taş kaplamalı paslanmaz çelik çatı kaplamasının yapımında kullanılan malzemeler, borular için yanıp sönen tavan deliklerini, sırt deliklerini ve olukları korumayı içerir. Bunların hepsi taş kaplamalı paslanmaz çelikten yapılabilir. Binada, komisyon örtüleri, marş şeritleri, vadiler, sızdırmazlık maddesi ve ataşmanlar gibi diğer malzemelere de ihtiyaç duyulacaktır.

taş kaplamalı metal kiremit malzemesi .jpg

Taş Kaplamalı Çelik Çatının Dezavantajları

Taş kaplamalı çelik çatıda bazı dezavantajlar vardır. Peşin ödemeler düzenli asfalt kaplamadan daha fazladır. Kullanılan doğal taşlar renk tutarsızlığı yaratabilir. Paneller üst üste gelir ve birbirine kenetlenmez; kar, yağmur veya rüzgar geçerse sorun yaratabilir. Bu çatı tipi, suya maruz kalma veya içinde nem tutması nedeniyle zamanla paslanabilecek tutturucuları kullanır. Çatlak tipi sistemler nem ve yoğuşmaya eğilimli olup zamanla çürümeye neden olabilirler. Taş kaplı zona köpekler biraz yeni; Her çatı montajcısı bunları nasıl düzgünce monte edeceğini bilemez.

Altta yatan çizgi, taş kaplamalı çelik çatı oldukça yeni olmasına rağmen, faydaları dezavantajları aşmaktadır. Mali durum ve bütçe çelik çatı kaplamasında dikkate alınsa da, bu çatı tipini kurmak için ekstra para alan inşaatçılar için daha iyi bir seçimdir. Taş kaplamalı çelik çatı kaplaması, asfalt zona ya da daha ucuz çatı kaplama yöntemleri ile zamanın ve çok uzun süre dayanmış olanların testine dayanacak. Çatının kurulduğu ev veya bina güçlü bir satış değeri taşıyorsa, bu iyi bir seçenek olabilir. Bugün piyasada bulunan en uzun ömürlü, en dayanıklı çatı kaplama sistemlerinden biridir.

Hava şartlarına dayanıklılığı, elemanları ve neredeyse varolmayan bakım maliyetleri nedeniyle, taş kaplamalı çelik çatı kaplaması, işgalcilere uzun süre evinde kalmayı planlayan hemen hemen her yapı için ideal bir seçimdir. Evlerini yakın gelecekte satmayı planlayanların, bu tip çatılara yatırım yapmak istemeyebilecekleri, çünkü ev satıldığında yatırımlarının geri dönüşünü görmek veya çatının maliyetini geri kazanmak için olmayacakları söylenebilir.

Çin'de taş kaplamalı metal kiremit projeleri .jpgBir çift:Çivi / renkli taş kaplamalı çelik çatı kiremitleri vida Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama