Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyetinde Taş Kaplamalı Çelik Çatı Maliyetini Sıcak Sat

Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyetinde Taş Kaplamalı Çelik Çatı Maliyetini Sıcak Sat

Taş kaplamalı çelik çatı sistemi uzun ömürlü etkileyici görünümlü bir çatı için mükemmel bir seçenektir. Üstün performans ve mühendislik tasarımı sunmak, Taş Kaplamalı Çelik Çatı Kaplama Sistemlerinin tümüyle ilgilidir. Taş Kaplamalı Çelik ürünleri benzersizdir.

Ürün ayrıntıları

Kolombo'da sıcak, taş kaplamalı çelik çatı maliyeti satmak Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti

 

Su geçirmez   Kar yağışı   Isı yalıtımı   Yangın önleme   Tayfa'ya direnmek   Deprem depremleri

Saint Lucia roof .jpgBoyut: 1335 * 420mm

Geçerli boyut: 1280 * 380mm

Çelik levha kalınlığı: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Temel olarak taş kaplamalı paslanmaz çelik çatı renkleri

Taş kaplı kiremitlerin Renk Kartı .jpg

Taş kaplamalı çelik çatı malzemesi

Taş kaplamalı paslanmaz çelik çatı kaplamasının yapımında kullanılan malzemeler, borular için yanıp sönen tavan deliklerini, sırt deliklerini ve olukları korumayı içerir. Bunların hepsi taş kaplamalı paslanmaz çelikten yapılabilir. Binada, komisyon örtüleri, marş şeritleri, vadiler, sızdırmazlık maddesi ve ataşmanlar gibi diğer malzemelere de ihtiyaç duyulacaktır.

taş kaplamalı metal kiremit malzemesi .jpg

Taş Kaplamalı Çelik Çatının Dezavantajları

Taş kaplamalı çelik çatıda bazı dezavantajlar vardır. Peşin ödemeler düzenli asfalt kaplamadan daha fazladır. Kullanılan doğal taşlar renk tutarsızlığı yaratabilir. Paneller üst üste gelir ve birbirine kenetlenmez; kar, yağmur veya rüzgar geçerse sorun yaratabilir. Bu çatı tipi, suya maruz kalma veya içinde nem tutması nedeniyle zamanla paslanabilecek tutturucuları kullanır. Çatlak tipi sistemler nem ve yoğuşmaya eğilimli olup zamanla çürümeye neden olabilirler. Taş kaplı zona köpekler biraz yeni; Her çatı montajcısı bunları nasıl düzgünce monte edeceğini bilemez.

Altta yatan çizgi, taş kaplamalı çelik çatı oldukça yeni olmasına rağmen, faydaları dezavantajları aşmaktadır. Mali durum ve bütçe çelik çatı kaplamasında dikkate alınsa da, bu çatı tipini kurmak için ekstra para alan inşaatçılar için daha iyi bir seçimdir. Taş kaplamalı çelik çatı kaplaması, asfalt zona ya da daha ucuz çatı kaplama yöntemleri ile zamanın ve çok uzun süre dayanmış olanların testine dayanacak. Çatının kurulduğu ev veya bina güçlü bir satış değeri taşıyorsa, bu iyi bir seçenek olabilir. Bugün piyasada bulunan en uzun ömürlü, en dayanıklı çatı kaplama sistemlerinden biridir.

Hava şartlarına dayanıklılığı, elemanları ve neredeyse varolmayan bakım maliyetleri nedeniyle, taş kaplamalı çelik çatı kaplaması, işgalcilere uzun süre evinde kalmayı planlayan hemen hemen her yapı için ideal bir seçimdir. Evlerini yakın gelecekte satmayı planlayanların, bu tip çatılara yatırım yapmak istemeyebilecekleri, çünkü ev satıldığında yatırımlarının geri dönüşünü görmek veya çatının maliyetini geri kazanmak için olmayacakları söylenebilir.

Spanish red roof tiles .jpg

projects of stone coated metal roof tiles .jpgBir çift:Taş Kaplamalı Metal Çatı Karoları Alıcısı Sonraki:Renkli taş kaplamalı çelik Zona üretimi ve Distribütör çapa satmak Gua De Ropp (Fransa), Dominic, Martinique (Fransa), Saint Lucia, Saint Vincent ve Grenadinler, Barbados, Grenada Trinidad ve Tobago Cumhuriyeti, Aruba ve Hollanda Antilleri () Hollanda)

Sorgulama