Vadi alüminyum alaşım oluklu çatı Zona kiremit oluk

Vadi alüminyum alaşım oluklu çatı Zona kiremit oluk

VALLEYAll yeni güneş ışığı aksesuarları yanmaz, böcek ve kar infiltrasyon, yüklemek ve dayanıklılığı ve uzun ömürlü taş kaplı çelik çatı sistemi sağlayarak iken kolay önlemek. Bir valle

Ürün ayrıntıları

Dalian yeni güneş ışığı yapı malzemesi Co, Ltd, önde gelen Çin Vadisi çatı kiremit üreticileri ve tedarikçileri, biri ve aynı zamanda profesyonel bir şirketiz ve fabrika, düşük fiyat oluk, renk kiremit, çatı ridge kapağı, alüminyum alaşım çatı, satın almak hoş geldiniz çatı Zona ve toptan ucuz ürünleri bize oluklu.


VADİ alüminyum alaşım çatı Zona kiremit oluk oluklu

Tüm yeni güneş ışığı aksesuarları yanmaz, böcek ve kar infiltrasyon, yüklemek ve dayanıklılığı ve uzun ömürlü taş kaplı çelik çatı sistemi sağlayarak iken kolay önlemek.Çatının iki porsiyon bir iç tanıştığında çatı Vadisi oluşan açı. Bu vadiler birçok çatılar için ortaktır. Cape Cod tarzı mimarisinin çatıda dormer pencere yok olduğunda, vadileri geleneksel olarak ücretsiz ev bir türüdür. Çoğu zaman, evin ana bölümü çatıda garaj çatı buluştuğu yerde veya bir ek orijinal çatısına vadiler oluşturulur.

Bir vadi yaprak ve diğer enkaz toplayabilirsiniz. Enkaz savunmasız bu alanda toplar gibi su artık özgürce oluklar akar. Kış sezonu buz bu alanda toplar ve buz Don ve Tammy'nin gibi Zona, onları taşımak ve giymek neden itti olsun. Uygun çatı kaplama teknikleri kullanan çatıcılar istihdam ek olarak, ev sahibi çatı ve yağmur oluğu her yıl en az iki kez kontrol ve onları tıkanma herhangi bir enkaz temiz.Renk seçimi Vadisi alüminyum alaşım oluklu çatı Zona kiremit oluk

Genellikle, aynı çatı ile bütünlük için renk döşeme.

* Standart renk

(Renk-ecek göstermek gerçek ürün ekranından Tarih değişir. Lütfen bir gerçek ürün örnek siparişi vermeden önce bakınız.)


* Müşteri bireysel çözüm

Sipariş vermeden önce ürün rengi örnek veriniz.


Bir çift:Sonunda Cap hafif Metal Shingle çatı kiremit son kapatma Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama