Ridge Cap çatı kiremit çatı sistemi hafif malzeme

Ridge Cap çatı kiremit çatı sistemi hafif malzeme

RIDGE CAPAll yeni güneş ışığı aksesuarları yanmaz, böcek ve kar infiltrasyon, yüklemek ve dayanıklılığı ve uzun ömürlü taş kaplı çelik çatı sistemi sağlayarak iken kolay önlemek. ,

Ürün ayrıntıları

Dalian yeni güneş ışığı yapı malzemesi Co, Ltd, önde gelen Çin ridge kap çatı kiremit üreticileri ve tedarikçileri, biri ve aynı zamanda profesyonel bir şirketiz ve fabrika, düşük fiyat homoseksüel ridge, açı ridge, yarım yuvarlak ridge, satın almak hoş geldiniz renk taş kaplamalı metal kiremit, renkli taş kaplamalı çelik çatı fayans ve bizi toptan ucuz ürünleri.


RIDGE CAP ışık ağırlık çatı sistemi malzeme


Tüm yeni güneş ışığı aksesuarları yanmaz, böcek ve kar infiltrasyon, yüklemek ve dayanıklılığı ve uzun ömürlü taş kaplı çelik çatı sistemi sağlayarak iken kolay önlemek.Çatı sistemi malzeme Ridge Cap seçim için 3 stilleri vardır:

Quadrate Ridge / açı Ridge / yarım yuvarlak Ridge


Ridge kap eğimli çatı ridge hat boyunca yüklü bir yapı malzemesidir. Bir ev geleneksel ikametgahların çatıda ortada buluşuruz iki eğimli kenarı oluşur. Bu iki taraf buluştuğu nokta çatı tepe oluşturur ve ridge veya ridge satır olarak bilinir. Ridge kap kar ev dışında yağmur tutmak için bu iki kenar arasındaki ortak üzerinde uyuyor. Ayrıca iki tarafı boyunca sıkıca kapalı bir ortak oluşturarak çatı bakmak bitirmek için yardımcı olur.

Çoğu ridge cap havalandırma sıcak hava su ev girin izin olmadan kaçmak izin vermek için şaşkın. Onlar biraz çatı yüzeyinin üzerinde otururken tepenin uygun bir ters "V" veya "O" şekil özelliği. Nem su yokuş yukarı seyahat edemez çünkü ev bu havalandırmadan nüfuz edemiyor. Şaşkın bu yapı da kir ve yaprakları tutmak için yardımcı olur ve Rüzgar Rüzgarlar etkisini en aza indirir. Bazı ridge cap havalandırma mesh ekran ev girmesini böcek ve diğer zararlıları tutmak için kullanabilirsiniz.

Fabrikamız sağlamak olduğunu sonunda kapağı ridge cap havalandırma çatı kenarındaki için.


Renk seçimi Ridge Cap çatı kiremit çatı sistemi ışık ağırlık malzeme

Genellikle, aynı çatı ile bütünlük için renk döşeme.


* Standart renk

(Renk-ecek göstermek gerçek ürün ekranından Tarih değişir. Lütfen bir gerçek ürün örnek siparişi vermeden önce bakınız.)


* Müşteri bireysel çözüm

Sipariş vermeden önce ürün rengi örnek veriniz.


Bir çift:Metal Çatı Kiremitleri Sonraki:Fasya kurulu çatı kiremit ısıya dayanıklı esnek çatı malzemesi

Sorgulama