Duvar Flash çatı panelleri yanıp sönen flaş kapak çatı kiremit yan

Duvar Flash çatı panelleri yanıp sönen flaş kapak çatı kiremit yan

FLAŞ COVERAll yeni güneş ışığı aksesuarları yanmaz, böcek ve kar infiltrasyon, yüklemek ve dayanıklılığı ve uzun ömürlü taş kaplı çelik çatı sistemi sağlayarak iken kolay önlemek. İnci

Ürün ayrıntıları

Dalian yeni güneş ışığı yapı malzemesi Co, Ltd önde gelen Çin flash kapak çatı kiremit üreticileri ve tedarikçileri, ve aynı zamanda profesyonel bir şirket ve fabrika biz, düşük fiyat yan yanıp sönen, duvar flash, duvar tabağı, çatı panelleri, çatı paneli ve bizi toptan ucuz ürünleri satın almak için hoş geldiniz.


KAPAK yan duvar Flash çatı panelleri yanıp sönen flaş

Tüm yeni güneş ışığı aksesuarları yanmaz, böcek ve kar infiltrasyon, yüklemek ve dayanıklılığı ve uzun ömürlü taş kaplı çelik çatı sistemi sağlayarak iken kolay önlemek.Bir konut ev çatısı bir büyük amaca hizmet eder ve bu hava dışında karşı bir engel olmaktır. En zor hava öğe denetlemek için su ve su kaçağı karşı savunma son satırı çatı yanıp sönen görür.

Çatı yanıp sönen etkili olabilmesi, bu dayanıklı, düşük bakım, hava şartlarına dayanıklı gerekir ve aynı zamanda hareket karşılamak. Hareketi nedeniyle sürekli genişleme ve daralma çatı kaplama malzemeleri ve çatı kaplama malzemeleri olmayan şeyler arasında ağırladı gerekir. Bu genişleme ve daralma bir günlük ve/veya mevsimlik olarak olabilir. Örneğin, güneş ışığı çok yüksek yüzey sıcaklıkları genişletmek, çatı malzemeleri neden gündüz ama gece sıcaklık düşer ve malzemeleri sözleşme oluşturabilirsiniz. Mevsimsel değişiklikler çerçeveleme kereste etkileyebilir ve yanıp sönen malzemeler bu değişiklikleri dayanabilir ve sızıntı geçirmez kalması gerekir.

Şiddetli kar yağışı, şiddetli rüzgar veya aşırı ısı gibi aşırı hava oluştuğunda bu çatı yanıp sönen deneyimleri zamanla daha başarısızlık eğilimli yapabilirsiniz vurguluyor. Yükleme sırasında yanıp sönen malzemeleri korumak için özen göstermelidir. Profesyonel çatıcılar genellikle kesme ve kendi sac, ama malzemelerden yanıp sönen are da elde edilebilir önceden oluşmuş şekli.


Renk seçimi Flash kapak çatı kiremit yan yanıp sönen duvar Flash çatı panelleri

Genellikle, aynı çatı ile bütünlük için renk döşeme.

* Standart renk

(Renk-ecek göstermek gerçek ürün ekranından Tarih değişir. Lütfen bir gerçek ürün örnek siparişi vermeden önce bakınız.)


* Müşteri bireysel çözüm

Sipariş vermeden önce ürün rengi örnek veriniz.


Bir çift:Fasya kurulu çatı kiremit ısıya dayanıklı esnek çatı malzemesi Sonraki:Oluklu çatı mavnalar çatı panelleri mavna kurulu çatı kiremitleri

Sorgulama