Oluklu çatı mavnalar çatı panelleri mavna kurulu çatı kiremitleri

Oluklu çatı mavnalar çatı panelleri mavna kurulu çatı kiremitleri

MAVNA tahtasından yeni güneş ışığı aksesuarları yanmaz, böcek ve kar infiltrasyon, yüklemek ve dayanıklılığı ve uzun ömürlü taş kaplı çelik çatı sistemi sağlayarak iken kolay önlemek. Ba

Ürün ayrıntıları

Dalian yeni güneş ışığı yapı malzemesi Co, Ltd önde gelen Çin mavna kurulu çatı kiremit üreticileri ve tedarikçileri ve aynı zamanda profesyonel bir şirketiz ve fabrika, düşük fiyat sandviç çatı, satın almak hoş geldiniz oluklu çatı kaplama, çatı kiremitleri sri lanka, lowes metal çatı ve bizi toptan ucuz ürünleri.


MAVNA kurulu mavnalar çatı panelleri çatı oluklu

Tüm yeni güneş ışığı aksesuarları yanmaz, böcek ve kar infiltrasyon, yüklemek ve dayanıklılığı ve uzun ömürlü taş kaplı çelik çatı sistemi sağlayarak iken kolay önlemek.


MAVNA panoları çatı pitch takip house, gables üzerinde monte dekoratif özellikleridir. Panoları çatı yapısal ayrıntılarını engellemeyecek şu roofline monte edilip edilmediğini ve çatı içinde kuşlar anında bir dekoratif aksan eklemekten kaçının. Bu tür bir tavan trim dünyanın birçok bölgesinde kullanılan ve örnekler mimari tarzı geniş bir aralığında görülebilir.

Bu dekoratif olarak da bilinen sinek kirişleri veya gable kirişleri özellikleridir. Ev, ev ile birlikte diğer dekoratif trim oluşturulduktan sonra eklenen yapısal bir işlev hizmet değil.


Renk seçimi Mavna kurulu çatı kiremit oluklu çatı mavnalar çatı panelleri

Genellikle, aynı çatı ile bütünlük için renk döşeme.

* Standart renk

(Renk-ecek göstermek gerçek ürün ekranından Tarih değişir. Lütfen bir gerçek ürün örnek siparişi vermeden önce bakınız.)


* Müşteri bireysel çözüm

Sipariş vermeden önce ürün rengi örnek veriniz.Bir çift:Shingle Sac Metal Çatı Sırtı Taş Kaplı Kiremit Çatı Malzemesi Sonraki:Ridge Cap çatı kiremit çatı sistemi hafif malzeme

Sorgulama