Suya Dayanıklı Metal Çatı Kaplama Shingle

Suya Dayanıklı Metal Çatı Kaplama Shingle

Suya dayanıklı metal çatı kaplaması Renk Taşı Kaplamalı metal çatı, Al-Zn (Zincalume veya Galvalume çeliği olarak bilinir) çeliktir. Koruyucu öncesi ve sonrası film işlemi, yüksek hassasiyetteki basınçlı şekilli çakıl ile çatının en iyi çatı malzemesi olmasını sağlar. Bir alaşımla kaplanmış ...

Ürün ayrıntıları

Su geçirmez metal çatı kaplama tahtası

Renkli Taş Kaplamalı metal çatı, Al-Zn (Zincalume veya Galvalume çeliği olarak bilinir) çeliktir. Koruyucu öncesi ve sonrası film işlemi, yüksek hassasiyetteki basınçlı şekilli çakıl ile çatının en iyi çatı malzemesi olmasını sağlar. Kaplanmış Al 55%, Zn 43.4%, Si% 1.6'dan oluşan, toksik olmayan akrilik yapıştırıcı ve doğal taşlı bir alaşım ile kaplanmıştır stong chips metal roofing.jpg


Ürün adı taş kaplı kiremit
kip Roma çini, Bond karo, Ahşap kiremit, Fingle karosu
Tam boyut 1340 * 420mm
Kapak boyutu 1280 * 375 mm
Ağırlık / adet 2.7kg
Kapak alanı 0.46 m2
Fayans / m2 2.1pcs
Kalınlık 1.2-1.5mm

Taş kaplamalı metal kiremit - Bond kiremit


stone coated metal roof tile--bond type.jpg

Taş kaplamalı metal kiremit - Klasik kiremit stone chips coated roofing.jpg

Taş kaplamalı metal kiremit - Gökkuşağı kiremit Rainbow.jpg

S: Taş döşeli çömlek ne kadar sürede hizmetinizdedir?
C: Alüminyum çinko sac, diğer yapı malzemesi kadar güçlüdür. Yüzeydeki püskürtme tutkalı da yeni teknolojiyi benimser. Bizim çatı kiremitlerimiz 50 yıldan fazla kullanılabilir.
S: Çelik çatı evimi yaz aylarında sıcak mı yapar?
C: Hayır. Düzgün bir şekilde havalandırılmış bir çelik çatı sistemi, zemin kaplaması altındaki havalandırma kanallarından havayı hareket ettirmenin yanı sıra zona ve zeminler arasındaki havayı da hareket ettirir. Isıtılan havanın, sırtların içinden dağılmasına izin verilir, soğutucu hava havlu havalandırma deliklerinden geçirilir. Azalan enerji faturaları, hem zemin kaplamasının altında, hem de altındaki hava akışından kaynaklanabilir.
S: Çelik bir çatıda yürüyebilir misin?
C: Evet. Çatıda yürürken bir miktar dikkat edilmelidir; ancak, çatı kaplama makineleri kurulum işlemi sırasında zona üzerinde gezinirler.
S: Taş kaplamalı metal çatı kiremiti gürültülü mü?
C: Hayır! Taş kaplamalı metal çatılar arasındaki ölü hava boşluğu Panel kumuyla çatı kaplaması taş kaplama ile birleşince yağmur fırtınasında bile dış gürültüyü olumsuz etkiliyor.
S: taş kaplı metal çatı sistemi Ağır mı?
C: Taş kaplamalı çatı kiremitleri gerçekten hafif! Beton ve kil çatılar, kare ayak için 15 lb ağırlığa sahip olabilir! Aslında taş kaplı kiremit, çoğu yüksek dereceli asfalt çatı parmak izinden daha hafiftir.
S: Taş metal çatı döşemesi dayanıklı mı?
C Evet, metal olmayan bir çatının ortalama ömrü 17 yıldır. Asfalt her 10 ila 20 yılda bir çatı kaplaması gerektirebilir, çoğu kez. Ancak metal çatı kaplama sistemi, 2 ila 3 kat daha uzun ömürlü, eşsiz bir dayanıklılık sunmaktadır.
S: Çelik bir çatı yerleştirmek ne kadar sürüyor?
C: Genellikle yalnızca birkaç gün. Binaların çatı katlarının karmaşıklığı, gerekli süreyi belirlemede birincil faktördür. Karmaşık çatılar, temel tasarımlardan daha fazla zaman gerektirir.

Bir çift:Çevre Dostu Çatı Kaplama Levhaları Sonraki:Kalite Sigortası Metal Çatı Kaplamaları

Sorgulama