Taş kaplamalı çelik çatı Shingle

Taş kaplamalı çelik çatı Shingle

Kimin korozyon direnci 3 - 6 kat daha fazla korozyon direnci galvalume çelik galvanize çelik ve çelik çatı shingle Garanti Bankası yüksek yoğun taş kaplı; Yüzey işleme bulunmaktadır çakılların doğal renkli veya renkli inorganik pigment ve su bazlı Akrilik Reçine bitiş...

Ürün ayrıntıları

Taş kaplamalı çelik çatı shingle

Shingle.jpg

Garanti

Yüksek güç ve korozyon direnci galvalume çelik kimin korozyon mukavemeti galvanizli çelikten 3 - 6 kat daha yüksek temel; Yüzey işleme bulunmaktadır çakılların doğal renkli veya renkli inorganik pigment ve su bazlı Akrilik Reçine bitirmek. Ürün ömrünü ilâ 50 yaşında.

 STONE COATED METAL ROOF.png

stong chips metal roofing.jpg

Üretim hattı

roof  production line.jpg

Paket

package of stone coated metal roof tile.jpgNewsunlight taş kaplamalı metal çatı kiremit hakkında sıkça sorulan sorular


S: çelik çatı ev sıcak yaz aylarında yapacak?

A: Hayır'düzgün çelik çatı sistemi hamle hava iki Zona ve temel deckas arasında hava delikleri zemin kaplaması altında hareketli olarak iyi Bacalı. Isıtmalı hava lineas soğuk hava saçaklı havalandırmadan çizilir ridge aracılığıyla dağıtmak için izin verilir. Azaltılmış enerji faturalarını hava akımı altında ve zemin kaplaması üzerinden kaynaklanabilir.


S: bir çelik çatı üzerinde yürüyebilir?

A: Evet. Bazı bakım çatıcılar yükleme işlemi sırasında tüm Zona üzerinde yürümek Not ama çatıda yürürken uygulanmalıdır.


S: taş kaplamalı metal çatı kiremit gürültülü mü olacak?

A: Hayır! Ölü hava alanı arasında taş kaplamalı metal çatı Panel kum çatı zemin kaplaması taş kaplama ile kombine bir yağmur fırtınası dış gürültü bile bozamıyor.


S: taş kaplamalı metal çatı sistemi ağır.

A: taş kaplama çatı kiremit gerçekten hafif! Beton ve kil çatı metrekare başına en fazla 15 £ ağırlık olabilir! Aslında taş kaplamalı kiremit bile en yüksek kaliteli asfalt çatı Zona hafiftir.


S: taş metal çatı kiremit dayanıklılık mı?

A: Evet, ortalama bir metal olmayan çatı 17 yaşındaki hayattır. Asfalt çatı her 10'a 20years, çoğunlukla daha önce yeniden gerekebilir. Ama eşsiz dayanıklılık, 2'ye 3 kat uzun ömürlü bir metal çatı sistemi sunuyor.


S: çelik çatı yüklemek için ne kadar sürer?

A: genellikle sadece birkaç gün. Binaların çatıları cape karmaşıklığı gereken süreyi belirlemede birincil etkendir. Karmaşık çatılar temel tasarımları daha fazla zaman gerektirir.


Hot Tags: taş kaplamalı çelik çatı shingle, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, toptan, satın almak, ucuz, düşük fiyat, ürünler
Bir çift:Villa Çatı İçin Metal Çatı Kiremiti Sonraki:Taş fiş Metal Kiremit kaplı

Sorgulama

You Might Also Like