Çelik çatı Shingle İngiltere'de taş kaplı

Çelik çatı Shingle İngiltere'de taş kaplı

Taş kaplamalı çelik çatı Shingle yeni güneş ışığı renkli taş kaplı Metal çatı, temel Al-Zn (Zincalume veya Galalume çelik olarak da bilinir) çelik ve yüksek kaliteli baskı şeklinde taşlarla kaplı, şık ve en iyi yapı çatı için malzemesidir. Ham madde çelik bir substrat olduğunu...

Ürün ayrıntıları

Taş kaplamalı çelik çatı Shingle

Yeni güneş ışığı renkli taş Metal çatı kaplama, Al-Zn (Zincalume veya Galalume çelik olarak da bilinir) çelik tabanlı ve yüksek kaliteli baskı şeklinde taşlarla kaplı, çatı için şık ve en iyi inşaat malzemesi edilmiştir.

Ham maddeçelik yüzey alüminyum-çinko alaşımı ile her iki tarafta kaplanır. Kaplama bileşimi: % 55 alüminyum, çinko %43.4 ve % 1.6 silikon. Malzemenin mükemmel korozyon direnci iki metalik madde özelliklerini bir sonucudur: bariyer etkisi mevcut alüminyum kaplama yüzeyi ve çinko kurban korunması.

Ürün özellikleriA sınıfı yangın direnci rüzgar direnci 260kph direnç 6,35 cm darbe dayanımı, çok yaşa kadar üstün dayanıklılık 50 yıl garanti doğru boyut ve boyutları maliyet etkinliği ve deprem etkisi artırmak için hafif emin olmak için kontrol edilen kalite Sızıntı geçirmez 80'den fazla % geri dönüşümlü malzeme kolay kurulum düşük veya herhangi bir bakım.

stong chips metal roofing.jpg

Ürün--Bond taş kaplamalı metal çatıstone coated metal roof tile--bond type.jpg

stone coated metal roofing sheet.jpg

Test raporu taş metal çatı kaplama

metal roof tile.jpg

Renk tablosumetal roof tile color chart.png

Newsunlight fabrikaroof  production line.jpg

Paketleripackage of stone coated metal roof tile.jpg

Ünlü yerli ve yabancı durumlardaprojects.jpg

Bir çift:Taş kaplamalı çelik çatı üreticileri Beyaz Rusya, Rusya, Ukrayna, Moldova Sonraki:Sıcak taş kaplamalı çelik çatı Zona Estonya, Letonya, Litvanya satmak

Sorgulama