Çatı Zona taş kaplı

Çatı Zona taş kaplı

Taş kaplamalı çelik çatı sistemi uzun süreli bir etkileyici görünümlü çatı için mükemmel bir seçenek vardır. Son noktayı performans sunan ve tasarım mühendislik taş kaplı çelik çatı sistemleri çoğu var. Taş kaplı çelik ürünler eşsiz vardır.

Ürün ayrıntıları

taş kaplamalı çatı Zona

Çelik çatı Zona avantaj taş kaplı

Su geçirmez Kar Anti Isı yalıtımı Yangın önleme Tayfun resist Anti earthquak

Estonia roof tiles .jpg

Latvia roof tiles .jpg


Şekil uzunluğu1320mmEtkin uzunluğu1270mm
Şekil genişliği420mmEtkili genişliği380mm
Şekil alan≈0.55 m2Etkin alan≈0.48 m2
Ağırlık / adet≈2.6 Kgparça/m2≈2.08 parça


Esas olarak Renk Kartelası taş kaplı çelik çatı Zona

"Kullanarak doğal bazalt, aşınma direnci, su emme taş kaplamalı metal Kiremit Bims Sanayi için" düşük oranı, gürültü azaltma ve ses izolasyon, inorganik Pigmentler, yüksek sıcaklık sinterleme renk, renk istikrar.

Color Card of stone coated roof tiles .jpg

Eşsiz yüksek teknoloji dayanıklılık ile net, temiz bir görünüm ihtiyacın var? Yeni güneş ışığı metal /steel Shingle bunu ve daha fazlasını sunmaktadır. Şık yeni güneş ışığı Shingle çatı panelleri en temiz çatı satırı ile modern taş kaplı çelik inanılmaz bir güç sağlar. Geleneksel shingle çatı hava ve birkaç yıl sonra olan yüksek bir yana savunmasız ayırın.

İnanılmaz derecede güçlü yeni güneş ışığı Shingle kolayca olacak dayanmak ve standart shingle çatı daha iyi performans ve 50 yıl malzeme garanti tarafından desteklenmektedir. Toplam güvenlik için senin ev ya da iş baştan aşağı anlamına gelir. Yeni güneş ışığı Shingle paneller görünümü artıracaktır beş büyük renk seçenekleri ve dayanıklılık evinizin gelir.

Çelik çatı Zona büyük duş taş kaplıShingle house .jpg

stone .png1.jpg


2.jpg

3.jpg


4.jpg


5.jpgBir çift:Taş Kaplamalı Çatı Sistemi Sonraki:Decras Metal Kiremit

Sorgulama