Taş kaplı metal çatı levha

Taş kaplı metal çatı levha

Stone Coated Steel çatı kiremitleri, diğerlerinden daha büyük bir yatırımdır ve metal çatı kaplamalarının gücü ve uzun ömürlülüğünü ve odun sarsıntısından ve İspanyol kiremitinden mimari zonaya kadar çeşitli profillerin güzelliğini ve tarzını sunan metal çatı kaplama seçeneklerinde tüm dünyanın en iyisini sunar ya da Classic TileTM. En iyi taş kaplamalı çelik metal çatı kaplamasını sunuyoruz - satın alabileceğiniz diğer çatı kaplama malzemesinden daha iyi, ve bundan 50 yıl sonra, Allmet taş kaplı çelik metal çatı kiremitleri, kuruldukları günkü gibi görünecek ve çalışacak. En azından, bu bizim garantimiz! Taş kaplı çelik metal çatı kaplama ürünlerimiz, elemanlardan en iyi korumayı ve zor kazanılan parayı sağlayarak size gönül rahatlığı sunar!

Ürün ayrıntıları

taş kaplı çelik sarsıntı XD Çatı kaplama

1


Ebat: 1330 * 420mm

Geçerli boyut: 1270 * 380mm

Çelik levha kalınlığı: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Birim başına ağırlık: 2.8kg / adet

Paket: 500-600 adet / paletler


Taş kaplı çelik shake avantajı xd

微 信 图片 _20190903104633


Çoğunlukla taş kaplamalı çelik sallama XD Roofing rengi

renk şemasıTaş kaplamalı çelik sallama aksesuarları XD Roofing

yedek parça

yedek parça2


Ürün resmi:


Firmamız hakkında:

Yeni Sunlight Çatı Restorasyonu, yalnızca mevcut en iyi ürünleri kullanıyor ve yüksek vasıflı esnaf gemisi sunuyoruz. Able Roof Restoration, yalnızca en güvenilir ve güvenilir malzemeleri seçerek, tüm çatı kaplama işlerinin kalitesini ve mükemmelliğini garanti eder. Tedarikçilerimiz arasında Dulux, ACE Kesiciler, Shieldcoat ve Nutech Boyaları bulunur.

Çatı restorasyonunda size yardımcı olabilir veya çatınızın temiz görünmesini sağlayabiliriz. Çatınız pişmiş toprak kiremitlerden, Asfalt kiremitlerden, cam elyaflı kiremitlerden, beton kiremitlerden, odun sarsıntılarından ve zonadan, metal veya başka herhangi bir çatı kaplama malzemesinden yapılmış olup, istenen sonuçları elde etmek için sizinle birlikte çalışacağız.

Daha fazlası için sales002@newsunlight.net adresinden benimle temas kurmaktan çekinmeyin

Bir çift:Hafif Çatı Kaplama Malzemeleri Renkli Çelik Kiremit Sonraki:Delikli Taş Kaplama Metal Çatı Sayfası

Sorgulama