Çelik çatı kaplama Vs asfalt Zona taş kaplı

Çelik çatı kaplama Vs asfalt Zona taş kaplı

Taş kaplamalı çelik çatı sistemi uzun süreli bir etkileyici görünümlü çatı için mükemmel bir seçenek vardır. Son noktayı performans sunan ve tasarım mühendislik taş kaplı çelik çatı sistemleri çoğu var. Taş kaplı çelik ürünler eşsiz vardır.

Ürün ayrıntıları

çelik çatı kaplama vs asfalt Zona taş kaplı

Avantaj taş kaplı çelik çatı

Su geçirmez Kar Anti Isı yalıtımı Yangın önleme Tayfun resist Anti earthquak

Hot sell roof tiles in Nigeria .jpgŞekil uzunluğu1320mmEtkin uzunluğu1270mm
Şekil genişliği420mmEtkili genişliği380mm
Şekil alan≈0.55 m2Etkin alan≈0.48 m2
Ağırlık / adet≈2.6 Kgparça/m2≈2.08 parça


Esas olarak Renk Kartelası taş kaplı çelik çatı

"Kullanarak doğal bazalt, aşınma direnci, su emme taş kaplamalı metal Kiremit Bims Sanayi için" düşük oranı, gürültü azaltma ve ses izolasyon, inorganik Pigmentler, yüksek sıcaklık sinterleme renk, renk istikrar.

Color Card of stone coated roof tiles .jpg


Metal çatı maliyet vs asfalt Zona: 2017 yılında Metal çatı fiyatları

Bir ev sahibi iseniz hiç şüphesiz, one of the burning soru aklında ne kadar sonra evine yeni bir metal çatı yükleme göz önüne alındığında bu mal olacak?

Ortalama 5,50 $ ve metal çatı yüklü metrekare başına 12,00 $ arasında ödeme bekleyebilirsiniz. Kabul ediyorum, bu oldukça geniş fiyat aralığı, ama arasında 7,00 $ için $10,00 yüklü, ayakta dikiş metal çatı $9,00 ile 12,00 $ arasında yüklü metrekare başına mal olacak iken metrekare başına ortalama bir metal shingle çatı bekleyebilirsiniz.

Şimdi, 10,00 $ ortalama büyüklükte bir çatı yüklü metal çatı metrekare başına ortalama maliyeti varsayarsak, yükleme yaklaşık 17 kareler veya 1,700 feet kare metal çatı üzerinde tipik bir ev için yaklaşık 17.000 $ mal olacak. Alüminyum ayakta dikiş high-end maliyeti yaklaşık 19,500 $ karşılaştırılabilir bir çatı için olacağını da mevcut çatı çelik Zona yüklü aşırı üst için düşük-uç maliyeti yaklaşık $14,500 aynı çatı için olur.

Büyük duş taş kaplı çelik çatı

Shingle .jpgShingle house .jpg
1.jpg


2.jpg

3.jpg


4.jpg


5.jpgBir çift:Güneş taş kaplı çip çatı kiremit rengi roman Sonraki:Çatı Kaplama Levhası

Sorgulama