Mix renk alüminyum çinko çatı kaplama levha

Mix renk alüminyum çinko çatı kaplama levha

Mix renk alüminyum çinko çatı sayfaları karışık renkli taş kaplamalı çatı sayfası sayfasının alüminyum çatı hammadde--alüminyum çinko levha hammadde--renk kum fiş fabrika Constructure resmini görüntülemek projeleri alüminyum levhalar SSS Q çatı kaplama: bir çelik olacak çatı ev sıcak yaz aylarında yapmak? A....

Ürün ayrıntıları

Renk alüminyum çinko çatı kaplama levha mix

Mix renkli taş kaplamalı çatı sayfası resmini

2 color.jpgmix color2.jpg

shingle metal roofing.jpgConstructure alüminyum çatı sayfasının STONE COATED METAL ROOF.png

Hammadde--alüminyum çinko levhagalvanized stone coated metal roofing.jpg

Hammadde--renk kum fişleristone chips_.jpg

Fabrika görünümüNew Sunlight factory4.jpg

New sunlight factory.jpg

Alüminyum çatı yaprak projeleriprojects001.jpgproject3.jpg


SSS

Q:Çelik çatı ev sıcak yaz aylarında yapacak?
A: No A düzgün çelik çatı sistemi hamle hava iki Zona ve temel deckas arasında hava delikleri zemin kaplaması altında hareketli olarak iyi Bacalı. Isıtmalı hava dağılımı için izin ridgelineas soğuk hava saçaklı havalandırmadan çizilir. Azaltılmış enerji faturalarını zemin kaplaması hava andover altında kaynaklanabilir.

Q:Çelik çatı üzerinde yürüyebiliyor musun?
A: Evet. Bazı bakım çatıcılar yükleme işlemi sırasında tüm theshingles üzerinde yürümek Not ama çatıda yürürken uygulanmalıdır.

Q:Olduğunu taş kaplamalı metal çatı kiremit gürültülü?
A: Hayır! Ölü hava alanı taş arasında metal çatı paneli combinedwith taş kaplama oluklu saclar çatı bir yağmur fırtınası dış gürültü bile bozamıyor kum kaplı.

Q:Olduğunu taş kaplamalı metal çatı sistemi Ağır?
A: taş kaplama çatı kiremit gerçekten hafif! Beton ve kil çatı squarefoot başına en fazla 15 £ ağırlık olabilir! Aslında taş kaplamalı kiremit bile en yüksek kaliteli asfalt çatı Zona hafiftir.

Q:Taş metal çatı kiremit dayanıklılık mı?
A:Evet, ortalama bir metal olmayan çatı 17 yaşındaki hayattır. Asfalt çatı her 10'a 20years, çoğunlukla daha önce yeniden gerekebilir. Ama eşsiz dayanıklılık, 2'ye 3 kat uzun ömürlü bir metal çatı sistemi sunuyor.

Q:Çelik çatı yüklemek ne kadar sürer?
A:Genellikle sadece birkaç gün. Binaların çatıları cape karmaşıklığı gerekli determiningthe zamanında birincil etkendir. Karmaşık çatılar temel tasarımları daha fazla zaman gerektirir.Bir çift:Dayanıklı taş kiremit kaplı Sonraki:Renkli taş kaplamalı çatı Shingle

Sorgulama