Metal Zona

Metal Zona

Taş kaplamalı çelik çatı kiremiti, ahşap, çelik, beton yapılar gibi çeşitli stil ve yapılarda çatı kaplama projelerine uyuyor. Ayrıca, düz çatıyı mevcut binaların eğimli çatısına dönüştüren, eski çatıyı yenileyen projeleri ve binaların bir kısmı vb.

Ürün ayrıntıları

Metal Zona

Litvanya kiremitleri .jpg


Boyut: 1320 * 420mm

Geçerli boyut: 1270 * 380mm

Çelik levha kalınlığı: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Parça ağırlığı: 2.8kg / adet

Paket: 500-600 adet / palet

Metal zona renkleri

Taş kaplı kiremitlerin Renk Kartı .jpgMetal zona aksesuarları

kiremit aksesuarları .jpg

Yeni Güneşlik Havalandırmalar metal zona

Havalandırma, bugünlerde çatı alanlarına veya şirket içi havalandırma konusuna gelince büyük bir konudur. Modern evler giderek daha yalın ve hava geçirmez hale gelirken, Yeni Zelanda'da olduğu gibi soğuk ve nemli hava şartlarıyla ev sahipleri banyodan veya çamaşır odasından egzoz tencere veya diğer çıkış kanallarından damlayan su içebilirler. Bu koşullar, küf ve ıslaklığın neden olduğu sağlık sorunları nedeniyle ciddi nem sorunlarına neden olabilir.

Yeni Güneşlik Havalandırma Yüksek Performanslı Çatı Sistemi'nin bir parçasıdır. Çatı kaplama sistemimizin benzersiz tasarımı, çatıda penetrasyon kesimi olmadığı ve çatı kaplaması kurulumu tamamladıktan sonra çatıda kalacak yardımcı işlere ihtiyaç duyulmadığı anlamına gelir. Daha fazla yanıp sönmeyi gerektirmez ve hava koşullarına dayanıklı çatı kaplama sistemini kurmak için eğitilmiş kalifiye bir çatı kapıcısı tarafından monte edilir.

LV75 TAVAN UZAY VENT

Yeni Güneş ışığı LV75 tavan boşluğu havalandırma, çatı alanından nem yüklü havanın pasif olarak serbest bırakılması için entegre bir çıkış sağlamak üzere tasarlanmıştır. Saçaklardaki havalandırma ile birlikte kullanıldığında, çatı alanını yeterince havalandırmak için basit bir giriş / çıkış havası akışı deseni oluşturur. Avrupa'nın pek çok yerinde (Yeni Zelanda'ya benzer sıcaklık değişiklikleri ile), bu tür havalandırma, tüm konutlarda (pişirme, banyo, ısıtma vb.) Oluşan nemin giderilmesi için zorunludur. Yeni Zelanda'da giderek hava geçiren inşaat yöntemlerinin, evlerimizde oluşturulan doğal nemden daha azının serbest kalmasına izin verildiğinin farkına varılıyor. Bu nem yüklü hava çoğu zaman çatıda yoğunlaştığı çatı alanında sona erer.

HV110 TEMİZLİK HAVUZU

Sıhhi havalandırma, kanalizasyon gazlarının yapının dışına veya açık havada çatının içinden boşaltılması için bir araç sağlar. Havanın akışı, sıhhi tesisatlardan veya cihazlardan deşarj için bir sıhhi havalandırma sisteminin tasarımında birincil düşüncedir. Havalandırmamızın en büyük yararı, çatı sistemine tamamen entegre olması, bu sayede tam hava geçirmezlik barınağı anlamına geliyor.

HV160 EXTRACTION VENT

Emme havalandırma deliği hem pasif hem de mekanik olarak havalandırılan odalar için entegre bir priz sağlamak üzere tasarlanmıştır. Banyo, mutfak ve çamaşır yıkama ekstraksiyon sistemleri için ideal bir çıkış, ancak yapıdan nemli havanın arzulanan herhangi bir pasif kanallı alanlar için bir çıkış olarak eşit derecede iyi çalışacaktır. Çatıda penetrasyona ihtiyaç duyan pazar sonrası mantar tipi tavan menfezleri ve çatıların hava şartlarına uygun bütünlüğünü korumak için ilave parlama yapılması çok tercih edilir.

Aşağıda, metal çatı kaplama döşeme çeşitlerini görebilirsiniz . Döşeme profillerimize genel bir bakış için lütfen Yeni Güneşlik Profilleri Genel Broşürüne bakın . Aksi takdirde, stili daha yakından görmek için her bir resim üzerine tıklayın. Her çelik çatı kiremiti dayanıklılık için Zincalume teknolojisini kullanıyor.

taş kaplı metal kiremit ev .jpg

taş kaplı kiremit .jpgBir çift:Zona Çatı Kaplaması Sonraki:Zona Kaplama Taş Kaplı

Sorgulama