Metal Zona Çatı Kaplaması

Metal Zona Çatı Kaplaması

Taş kaplamalı çelik çatı kiremiti, ahşap, çelik, beton yapılar gibi çeşitli stil ve yapılarda çatı kaplama projelerine uyuyor. Ayrıca, düz çatıyı mevcut binaların eğimli çatısına dönüştüren, eski çatıyı yenileyen projeleri ve binaların bir kısmı vb.

Ürün ayrıntıları

metal zilleneler

Latvia roof tiles .jpg


Boyut: 1320 * 420mm

Geçerli boyut: 1270 * 380mm

Çelik levha kalınlığı: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Parça ağırlığı: 2.8kg / adet

Paket: 500-600 adet / palet

Metal zillelerin renkleri Çatı kaplaması

Taş kaplı kiremitlerin Renk Kartı .jpgMetal zona aksesuarları

kiremit aksesuarları .jpg

Yeni Güneşlik Havalandırmalar metal zona

Havalandırma, bugünlerde çatı alanlarına veya şirket içi havalandırma konusuna gelince büyük bir konudur. Modern evler giderek daha yalın ve hava geçirmez hale gelirken, Yeni Zelanda'da olduğu gibi soğuk ve nemli hava şartlarıyla ev sahipleri banyodan veya çamaşır odasından egzoz tencere veya diğer çıkış kanallarından damlayan su içebilirler. Bu koşullar, küf ve ıslaklığın neden olduğu sağlık sorunları nedeniyle ciddi nem sorunlarına neden olabilir.

Yeni Güneşlik Havalandırma Yüksek Performanslı Çatı Sistemi'nin bir parçasıdır. Çatı kaplama sistemimizin benzersiz tasarımı, çatıda penetrasyon kesimi olmadığı ve çatı kaplaması kurulumu tamamladıktan sonra çatıda kalacak yardımcı işlere ihtiyaç duyulmadığı anlamına gelir. Daha fazla yanıp sönmeyi gerektirmez ve hava koşullarına dayanıklı çatı kaplama sistemini kurmak için eğitilmiş kalifiye bir çatı kapıcısı tarafından monte edilir.

Yeni Güneşlik Metal Çatı Sistemine Genel Bakış

Yeni Güneş ışığı metal çatı kaplama sistemleri, çatınızın sürdürebileceği iklim ile ilgili testleri nasıl geçiyor. Bunlardan bazıları bölgesel olarak yoğunlaşsa da, çoğu, bir sonraki çatı projesini planlarken ülke genelindeki ev sahiplerinin göz önüne almaları gereken koşullardır.

Yeni Güneş Çatı kiremitinin çatı sistemleri , Bond çatılarından kiremit metal zona ve ötesine kadar, stilinize uyacak şekilde profillerin ve renklerin tam bir tamamlayıcısı içinde çelik performansı sağlar . Yeni Güneş ışığı çatıları, mukavemetleri ve dayanıklılıkları nedeniyle, yapınızın çekiciliğini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda mülkünüzün değerini de arttırır.

Geniş bir yelpazedeki özellikler, Yeni Güneş ışığı metal çatı kaplama sistemlerine evinize optimum koruma ve verimlilik artışı sağlamaktadır. Hafif malzemesi (metre kare başına sadece 1,4 libre) yorucu koşullar altında çatı çökmesi ve hasar tehdidini azaltır. Buna ek olarak, bu çatılar en uygun ateş ve etki derecelerine sahiptir. Ayrıca, sistemler, ömür boyu dağılımsız sınırlı ürün, 120 mph rüzgar ve 2.5 "çıra nav garantileri de dahil olmak üzere kapsamlı garantilerle birleştirilir.

Sonuçta, koşullar ne olursa olsun, Yeni Güneşlik çatı sistemleri asla eğilmeye, kırılmaya, kırılmaya veya kırılmaya karşı üretilmiştir. Yeni Güneş ışığı, üstün sızdırmazlık ve direnç kalitesine sahip olan 26-kalibre Galvalume® çelik panellere yapıştırılmış ve mühürlenmiş ultra-UV yansımalı doğal granit taş parçacıkları kullanır. Yapısal olarak güçlü bir sistemin avantajları ile kurulum teknikleri değişebilir ve güverte ile paneller arasında geniş bir hava alanı oluşturabilir. Yeni Güneş ışığının tüm profil yelpazesi ve renkleri, yalıtım, havalandırma ve gürültüyü azaltmanın faydaları ile üstün bir çatı sistemi oluşturmaktadır. Bu nedenlerden ötürü, öğelerin testlerine rağmen, Yeni Güneş Işığının bir çatısı, evinizin hiç ihtiyaç duymayacağı sonuncusu olacak.

Şimdi bu çatı kaplama sistemlerinin dört elementin her birine nasıl ayakta durduğu hususlarını tartışalım.

Aşağıda, metal çatı kaplama döşeme çeşitlerini görebilirsiniz . Döşeme profillerimize genel bir bakış için lütfen Yeni Güneşlik Profilleri Genel Broşürüne bakın . Aksi takdirde, stili daha yakından görmek için her bir resim üzerine tıklayın. Her çelik çatı kiremiti dayanıklılık için Zincalume teknolojisini kullanıyor.

taş kaplı kiremit .jpg

shingle tile .JPG

Bir çift:Taş Kaplı Sarsıntılı Çatı Kaplaması Sonraki:Çelik Zona Çatı Kaplaması

Sorgulama