Taş kaplı Metal çatı fayans / renk taş kaplı çelik çatı kaplama levhalar

Taş kaplı Metal çatı fayans / renk taş kaplı çelik çatı kaplama levhalar

Neden yeni güneş ışığı taş kaplı Metal çatı seçmelisiniz? Yeni bir güneş ışığı taş kaplı çelik çatı yükleme bir RestThe üzerinde yatırım başlangıç maliyeti daha fazla diğer çatı kaplama malzemeleri ile olabilir.

Ürün ayrıntıları

Dalian yeni güneş ışığı yapı malzemesi Co, Ltd bir önde gelen Çin taş kaplamalı metal çatı kiremit üreticileri ve tedarikçileri, ve biz de profesyonel bir şirket ve fabrika, hoş geldiniz düşük fiyat taş kiremit, çok yönlü çatı, geleneksel çatı kiremitleri ve toptan ucuz ürünler bizden satın almak vardır.


Neden yeni güneş ışığı taş kaplı Metal çatı seçmelisiniz?


Geri kalanı üzerinde bir yatırım

Yeni bir güneş ışığı taş kaplı çelik çatı kurmanın başlangıç maliyeti daha fazla diğer çatı kaplama malzemeleri ile olabilir. Yeni güneş ışığı çatı hiç satın son çatı olacak çünkü ancak, bir ev sahibi-ebilmek kurtarmak para, önemlidir. Yeni bir güneş ışığı taş kaplı çelik çatı ev kullanıcısı güzellik ve onun ikinci el değeri ekler.

"İyi bir ömür boyu" vs "Er ya da geç"

Ortalama bir sigara-çelik çatı yaklaşık 15 yıl hayattır. Örneğin, asfalt veya "kompozisyon" Zona her 10 ile 20 yıl ya da daha önce yeniden çatı gerektirebilir. Bu yeni bir güneş ışığı taş kaplı çelik (transfer) sahibi ömrü boyunca iyi bir garanti içeren çatı ile karşılaştırın.

Senin ev A güzellik Makeover ver

Ne olursa olsun stil, renk veya geçerli çatısı, büyük olasılıkla en yeni bir güneş ışığı taş kaplı çelik ev görünümünü eşleşen çatı vardır. Bir asfalt shingle, kil kiremit, sedir sallamak ya da barut görünümünü yeni bir güneş ışığı taş kaplı çelik ev güzelliğini artıracak çatı seçebilirsiniz.

Uzun vadede için güç

Hayat zordur. Tabiat Ana, özellikle ultraviyole ışınlarının güneş, genişleme ve daralma sonucu olarak sıcaklık değişiklikleri ve doluya, şiddetli kar yağışı paketi, buz ve Rüzgar Etkisi zarar için maruz kalma yüklendikten hemen sonra bozulmaya başlayan sigara-çelik çatı kaplama malzemeleri üzerinde daha zordur. Yeni bir güneş ışığı taş kaplı çelik çatı, ancak, aşırı hava koşulları almak ve hala bakmak ve gibi yeni bir ömür boyu korumak.

Güzel verimli

Güzel renkler ve yeni bir güneş ışığı taş kaplı çelik göründüğünden çatı tasarımları daha fazlası vardır. Örneğin, açık renk çatılar etkili güneş ısı yansıtmak ve ev sıcak yaz aylarında serin gerek azaltmak için tasarlanmıştır. Enerji faturalarını azaltmak için ne güzel bir yol.

Dayanıklılık için ayakta

Eğer kimse metal bir çatı üzerinde yürüdü gerektiğini söylüyorlar duydum, belli ki yeni bir güneş ışığı taş kaplı çelik çatı hakkında konuşmuyorlar. Bizim benzersiz kilitli panel tasarım, galvanizli çelik konstrüksiyon ve kanıtlanmış yükleme yöntemleri üzerinde normal şartlar altında yürüdü güçlü çatı sistemi sağlar.

Keyifli zaman tahmin etme

Yeni bir güneş ışığı taş kaplı çelik çatı tüm diğerleri karşı faydaları ve özellikleri karşılaştırdığımızda, orada gerçekten hiçbir karşılaştırma olduğunu görürsünüz. Ne-ecek var olmak senin yatırım tutarı nasıl belirliyorsunuz? İlk olarak, bize ulaşın. Deneyimli profesyonel stil sisteminin yeni güneş ışığı taş kaplı çelik çatı seçerseniz seçin, Çatını'nın şekli ve "pitch" veya derecede yamaç ve olup olmadığı yaptı veya yırtılmak varolan Çatını istiyorum bağlı olarak, yeni çatı maliyetini hesaplar. Yeni bir güneş ışığı taş kaplı çelik çatı 50 yıl garanti ile birlikte gelir unutmayın.


Yeni güneş ışığı çatı sertifikalandırılması

Yeni güneş ışığı çatı garanti

Yeni güneş ışığı Çatı Sistemleri A.ş. (bundan sonra "şirket") işbu garanti her yeni güneş ışığı çatı paneli ("Panel") olacak orijinal tüketici alıcı için ("sahibi"): (1) panelleri; performansını olumsuz yönde etkileyecek kusurları üretim serbest kalır (2) olmak karşı darbe-offs Rüzgar hızları kadar saatte 120 mil hızla; ve (3) resist dolu hasar. Bu garanti amacıyla dolu hasarı aşağıdaki gibi tanımlanır: (1) nüfuz dolu taşlar tamamen Masası'ndan; veya (2) çatlak veya panel çelik substrat çarpışma noktası etrafında böler.


Sınırlama sorumluluk için aslında, performansı düşüren kusur malzeme veya üretim işçilik içeren şu panelleri ölçüde, şirket ya onarabilir veya şirketin sorumluluğu belirli arızalı panelin makul yenileme maliyeti ilk 15 yıl sonra yükleme sırasında geçmemek üzere toplam harcama için sınırlı olacaktır sağlanan ve her yıl sadece kalan 15 yıl sırasında malzeme için eşit dağıtılmış olarak azalan arızalı panelinin değiştirebilirsiniz. Şirket aynı rengi veya tasarımı arızalı panellerin yerini girişiminde bulunur. Ancak, renk çeşitleri farklı zamanlarda üretilen paneller arasında bulunabilir ve şirket durdurma veya belirli ürün profil tasarımını değiştirme. Her durumda, şirket benzer tasarım ve Renk paneliyle arızalı paneli değiştirmek hakkını saklı tutar.

Aktarım bilgileri (özelliği adres, özgün sahibi, yeni sahibi) mülkiyet değişikliğinden sonra 30 gün içinde şirkete gönderilecek sağlanan lisans transferi bu sınırlı garanti orijinal sahibi tarafından sonraki mülk sahibi için ürünün ilk yüklemeden sonra ilk 5(5) yıllarında devredilebilir. Sahipliği değiştir ilanı belirtilen adresteki şirket için posta yoluyla gönderilmesi gerekir.

Attn: Yeni gün ışığı çatı garanti bölümüDalian City - Foshan City, Çin

Bu garanti aşağıdaki koşullara tabi olduğunu:


  1. Kusur yazılı bir bildirimde şirketi posta ile gönderilmesi gerekir onun ' adresi aşağıda ayarla. Bildirim adı ve adresi iddia kusurlu panelinin veya paneller sahibinin içermeli ve kusur ayrıntılı olarak tanımlamak gerekir.


2. şirket için sorumlu tutulamaz ve bu sınırlı garanti paneller herhangi bir zarar veya herhangi bir diğer özelliği için herhangi bir nedenle malzeme belirli hataları dışında nedeniyle geçerli değildir veya işçilik üretim tanımlanan sınırlı garanti. Bu garanti kapsamında değildir nedenleri şunlardır: (1) zarar kaynaklanan kusurlar, hareket veya çökme yapısındaki çatı yüklü olan; (2) kötü niyetli yaya trafiğine üretici yönergelerine bir varyans kaynaklanan; (3) çözümleri, boya, kaplama veya değişiklikleri her türlü temizlik herhangi bir uygulama tarafından neden panellere hasar; (4) yanlış kullanım, ihmal veya yanlış işleme sırasında veya kurulumdan sonra neden panellere hasar; veya (5) hasar üreticinin yükleme talimatlarına uyulmaması tarafından neden oldu. Panelleri yüklenmesi kapsayan ayrı bir garanti tesisat Yüklenici tarafından yapılabilir.


3. bu garanti şirket satıyor yeni güneş ışığı çatı panelleri ile ilgili yapar sadece garanti var. Bayi ve montajcılar yeni güneş ışığı çatı panellerin genişletmek veya herhangi bir şekilde bu garanti şartlarını değiştirme yetkiniz yok.


4. hiçbir garanti herhangi bir yeni güneş ışığı çatı Masası değiştiren, değiştirilmiş veya ne zaman değişiklik üreticinin yükleme yönergelerine göre gereken dışında fabrika, terk ettikten sonra tasarım veya işlev değiştirdi uygulanır.


5. herhangi bir yeni güneş ışığı çatı paneli şirket tarafından yerine kanunlarýn gerektirdiði dışında bu garanti süresi genişletmeniz değil.


6. bu garanti yeni güneş ışığı çatı panelleri orijinal alıcı belirli yasal haklar vermektedir.

Edilirse bu "sınırlı garanti" herhangi bir hükmü yetkili bir mahkeme tarafından geçersiz, geçersiz veya uygulanamaz olması için diğer hükümler yine de tam güçle olmadan Engelli veya herhangi bir şekilde geçersiz kılınan devam eder.

Yeni güneş ışığı çatı Foshan Subsidery fabrika


Q & A

KİREMİT yeni güneş ışığı

Soru: Yıldırım Metal bir çatı çekici?

Cevap: Kesinlikle hiçbir artış metal bir çatı varsa yıldırım çarptı varlık ev olasılığı vardır. Aslında, senin yeni güneş ışığı taş kaplı çelik çatı yıldırım, enerji güvenli bir şekilde tüm çatı yüzeyi kalır ve zemine çıkabilirsiniz. Ayrıca, metal çatı olmadığı için patlayıcı veya yanıcı, bu çatı kaplamaları yıldırım eğilimli ve ağır hava alanlarında için bile akıllı bir seçimdir.


Soru: bir taş çelik çatı gürültülü bir çatı kaplanır?

Cevap: Kesinlikle hayır! Dikkat: yeni bir güneş ışığı taş kaplı çelik çatı kez fazla bir şey bile bir asfalt shingle çatı daha sessiz. Bir ses ile birlikte bizim güzel fonksiyonel taş kaplı yüzey oluşturur bizim benzersiz yükleme yöntemi nedeniyle bile bir sağanak yağmur çatı panelleri çarpıcı Hayır daha ağır ahşap sallamak çatısında olacağını daha yüksek sesle.


Soru: Rust bir taş kaplamalı çelik çatı ile ilgili bir sorun.

Cevap: Hayır! Aslında, yeni güneş ışığı taş kaplı çelik çatı panelleri yüksek yapılır kalite akrilik bir baz kat ile kaplı çelik galvaniz. Seramik toprak-taş granül sonra bu baz kat üzerinde katıştırılır. Son olarak, açık akrilik aşırı sır uygulanmış ve üzerinde pişmiş. Bu ev bir ömür boyu zevk için uzun ömürlü, sağlam ve solmaya karşı dayanıklı bir koruma sağlar.


Soru: bir sorun Denting?

Cevap: Yine, Hayır! Aslında, yeni güneş ışığı taş kaplı çelik çatılar yapabilir ve doluya için ayağa kalk, kar yükleri ve aşırı Rüzgar koşulları herhangi bir yapısal veya kozmetik zarar vermeden. Bu bizim hava koşullarına dayanıklı garantiler dahil 120 mph Rüzgar garanti (eşit bir F2 kasırga!) ve 2.5 inç Hailstone garanti bir nedenidir.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize ulaşın.


Bir çift:Klasik tip taş kaplı çelik çatı kiremit 、 çatı kaplama levhalar malzemeleri Sonraki:Shingle oluklu türü renkli taş kaplı çelik çatı kaplama levha Metal çatı kaplama malzemeleri

Sorgulama