Hafif Malzeme Çatı Kaplama Renkli Çelik Çatı Kiremit

Hafif Malzeme Çatı Kaplama Renkli Çelik Çatı Kiremit

Stone Coated Steel çatı kiremitleri, diğerlerinden daha büyük bir yatırımdır ve metal çatı kaplamalarının gücü ve uzun ömürlülüğünü ve odun sarsıntısından ve İspanyol kiremitinden mimari zonaya kadar çeşitli profillerin güzelliğini ve tarzını sunan metal çatı kaplama seçeneklerinde tüm dünyanın en iyisini sunar ya da Classic TileTM. En iyi taş kaplamalı çelik metal çatı kaplamasını sunuyoruz - satın alabileceğiniz diğer çatı kaplama malzemesinden daha iyi, ve bundan 50 yıl sonra, Allmet taş kaplı çelik metal çatı kiremitleri, kuruldukları günkü gibi görünecek ve çalışacak. En azından, bu bizim garantimiz! Taş kaplı çelik metal çatı kaplama ürünlerimiz, elemanlardan en iyi korumayı ve zor kazanılan parayı sağlayarak size gönül rahatlığı sunar!

Ürün ayrıntıları

Gökkuşağı taş kaplı metal kiremit

image


Boyut: 1335 * 420mm

Geçerli boyut: 1270 * 380mm

Çelik levha kalınlığı: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Birim başına ağırlık: 2.8kg / adet

Paket: 500-600 adet / paletler


Temelde taş kaplı çelik kiremit rengi  

image


Taş Kaplamalı Çelik kiremit aksesuarları

spare part

spare part2

stone coated metal roof tile .png

kiremit sallamak .jpg

XD tavan döşemesini sallayın.jpg


Tercih neden taş kaplamalı çelik kiremit

Soru: Yıldırım Metal Çatıya Çekilir mi?

Cevap: Metal bir çatınız varsa evinizin yıldırım çarpması ihtimalinde kesinlikle bir artış yoktur. Aslında, yıldırım Yeni Güneş Işığı Taş Kaplı Çelik Çatınıza çarpıyorsa, enerji tüm çatı yüzeyinde güvenle dağılır ve toprağa girebilir. Ayrıca, metal çatı kaplama yanmaz veya yanıcı olmadığından, yıldırım eğilimli ve şiddetli hava alanlarında çatı kaplamaları için daha akıllıca bir seçimdir.

 

Soru: Taş Kaplı Çelik Çatı Gürültülü Çatı mı?

Cevap: Kesinlikle hayır! Şimdi şunu duyun: Yeni Güneş Işığı Taşlı Çelik Çatı, asfalt kiremit çatıdan bile çok daha sessizdir. Güzel fonksiyonel taş kaplamalı yüzeyimizle birlikte ses çıkaran benzersiz kurulum yöntemimiz nedeniyle, çatı panellerine çarpan sağanak bir yağmur bile, ağır bir ahşap sallama çatısında olduğundan daha yüksek değildir.

 

Soru: Rust, Taş Kaplı Çelik Çatıda Bir Sorun mu?

Cevap: Hayır! Aslında, Yeni Güneş Işığı Kaplamalı Çelik Çatı panelleri, akrilik bazlı bir kaplama ile kaplanmış yüksek kaliteli galvanizli çelikten yapılmıştır. Seramik toprak-taş granülleri daha sonra bu baz kat üzerine gömülür. Son olarak, şeffaf bir akrilik perdahlama sırtı uygulanır ve fırınlanır. Bu, evinize ömür boyu keyif için uzun ömürlü, dayanıklı ve solmaya karşı koruma sağlar.

 

Soru: Denting bir problem midir?

Cevap: Yine hayır! Aslında, Yeni Güneş Işığı Kaplamalı Çelik Çatılar, herhangi bir yapısal veya kozmetik hasara yol açmadan, dolutaşlara, kar yüklerine ve aşırı rüzgar koşullarına dayanabilir ve bunu yapabilir. Hava şartlarına dayanıklılık garantimizin 120 mil / saat içermesinin bir nedeni budur. Rüzgar Garantisi (F2 tornado eşittir!) Ve 2,5 inç Hailstone Garantisi.  


Bir çift:Hafif Çatı Malzemesi Renkli Oluklu Çatı Kaplama Sonraki:Hafif Çatı Kaplama Malzemeleri Renkli Çelik Kiremit

Sorgulama