Yüksek kaliteli 420 Mm taş kaplı metal kiremit

Yüksek kaliteli 420 Mm taş kaplı metal kiremit

Taş kaplı kiremit Taş kaplı çelik kiremit, dayanıklı galvanizli çelik levha ile üretilen yeni bir çatı kaplama malzemesidir ve yapıştırıcılar, hava koşullarına dayanıklı doğa renk kumu veya yüzey boyası olarak boyanmış doğa kumu ile eşsiz yüksek kaliteli deniz taşıtları akrilik reçinesi .. .

Ürün ayrıntıları

Taş kaplı kiremit

Taş kaplı çelik kiremit, dayanıklı galvanizli çelik levha ile üretilen yeni bir çatı kaplama malzemesidir ve yüksek kaliteli deniz taşıtları akrilik reçinesini yapıştırıcılar olarak, hava koşullarına dayanıklı doğaya dayanıklı renk zımparası, özel teknik işlemle yüzey tabakası olarak boyanmış doğa kumu olarak kabul eder. Yaratılışı, kompoziti birleştiren yüksek teknolojik üründür ve çevre dostudur.

Taş kaplı çelik kiremit, geleneksel kiremit kiremitlerin doğal ve iyi özelliklerine ve modern metal kiremitlerin mükemmel hafif, güçlü ve dayanıklı performansına sahiptir. Şu anda dünyadaki ana yüksek dereceli çatı malzemesidir.

Kategori:


Seçtiğiniz için altı tip taş kaplı kiremit kaynağı:


CE SGS sertifikası ile satılık taş kaplı metal kiremit

CE SGS sertifikası ile satılık taş kaplı metal kiremit

genel bakış

Malzeme 0,35 - 0,6 mm çelik sac
Yüzey Doğa renk kum cips
Toplam büyüklük 1340x420mm
Geçerli boyut 1280x370mm
Döşeme başına dönüm 0.4847sqm
Metrekare başına Fayans 2.1pcs
Döşeme başına ağırlık 2.8kg
Metrekare başına ağırlık 5.88kg
Özel renk Özelleştirilebilir

CE SGS sertifikası ile satılık taş kaplı metal kiremit


Renk tablosu:

renk şeması

Avantajları:

1. Ateşe Dayanıklılık: Hem AL-Çinko çeliği hem de taş yongaları organik olmayan malzemelerdir, doğaldırlar ve ispatlanamazlar.

2. Depremde Yüksek Performans: Taş kaplı metal çatılar hafif ve güçlüdür, depremlerde binaların alt yapılarına kolayca zarar vermezler.

3.Karma Mukavemet Ağırlık Rulman Kaymaz: Taş kaplı metal çatı kar direnci, ağırlık kayması ve kayma önleyici özelliklere sahip olduğundan donma alanlarındaki problemler endişelenemez.

4. Rüzgar Direnci: Bilimsel kilitleme sistemi tasarımı ve kanıtlanmış kurulum teknikleri, çatı sistemini fırtınalarda, bulut patlamalarında ve kasırgalarda daha fazla güvenlik sağlar.

5.Su geçirmez: Çatı gürültülü değildir ve genellikle asfalt kiremit çatı veya ağır bir geleneksel ahşap çalkalama çatısından çok daha sessizdir. Fırtınalarda herhangi bir sızıntı olmaz ve çatı yıkanır ve sanki yeni sanki ortaya çıkar. yeniden monte edildi.

6. Yıldırımda Güvenlik: Yıldırım çarpması ihtimalinde bir artış yoktur. Yıldırım çarpması durumunda, enerji güvenli bir şekilde dağılır ve toprağa çıkar.

7.Tırnak Taşı Dayanımı: Taş kaplı metal kiremitlerin dolu taşı taşıdığı zarar görmeden kanıtlanmıştır.

Ana aksesuarlarıFirmamız hakkında

Yeni Sunlight taş kaplamalı çelik çatı kaplama, Avustralya'nın en deneyimli ve güvenilir Çatı Restorasyon ve boyama şirketlerinden biridir. Sidney'deki ana hizmetimiz, tüm Sidney ve Kuzey Kıyı Banliyölerine hizmet veren Çatı Restorasyonu'dur. Profesyonel ve güvenilir çatı kaplama hizmetleri sağlama konusundaki 15 yılı aşkın deneyime sahip olan New Sunlight taş kaplamalı çelik çatı kaplama, kalitenin önemini biliyor. Bu nedenle Able Roof Restorasyon, hizmetleri konusunda güvenle garanti verebiliyor. Hizmetlerimiz arasında Çatı onarımı, Çatı temizliği, Çatı onarımı, Çatı bakımı, Çatıyı yeniden işaretleme, Çatıyı yeniden şekillendirme, Çatıyı yeniden kaplama, çatı uzantıları, Çatı boyası ve perdahlama Sydney'i içerir. Ayrıca su püskürtme ve yüksek basınçlı temizleme, Oluk Takma, Colorbond Çatı Kaplama, Ücretsiz çatı muayenesi, öneri ve fiyat teklifi sunuyoruz.


Herhangi bir sorunuz varsa pls benimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Hot Tags: yüksek kaliteli 420 mm taş kaplı metal kiremit, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, toptan, satın almak, ucuz, düşük fiyat, ürünler
Bir çift:Doğal Renkli Taş Yonga Kaplamalı Çelik / Metal Kiremit Sonraki:Anti-Korozif Kompozit Taş Kaplamalı Metal Kiremit

Sorgulama

You Might Also Like