Renkli taş kaplamalı çatı Shingle

Renkli taş kaplamalı çatı Shingle

renkli taş kaplama-çatı shingle paketleri avantajları NEWSUNLIGHT taş Turbo yeni tip, enerji tasarrufu, çevre koruma ve iyi görünüm. Işık: hafif, düşük yük, 6kg / m2, sadece 1/6 geleneksel çini, navlun kaydetmek, çatı ve duvar maliyetini azaltmak. Çift...

Ürün ayrıntıları

renkli taş kaplamalı çatı shingle

Bond.jpgBond tipi
Toplam Boyut: 1335 mm * 420mm
Boyutu: 1270 mm kapak * 370mm
Kalınlık: 0,4 mm 0,45 mm 0,48 mm
Döşeme/m2: 2.08pcs
Ağırlık/parça: 2.8kgs/3.0kgs
Classic - 副本.jpgKlasik tip
Toplam Boyut: 1335 mm * 420mm
Boyutu: 1270 mm kapak * 370mm
Kalınlık: 0,4 mm 0,45 mm 0,48 mm
Döşeme/m2: 2.08pcs
Ağırlık/parça: 2.8kgs/3.0kgs

stong chips metal roofing.jpgaccessories1.pngNew Sunlight factory4.jpg

Paketleriroof tile package.jpg


NEWSUNLIGHT taş çatı avantajları

yeni türü, enerji tasarrufu, çevre koruma ve iyi görünüm.

Işık:hafif, düşük yük, 6kg / m2, sadece 1/6 geleneksel çini, navlun kaydetmek, çatı ve duvar maliyetini azaltmak.

Üstün hava direnci: Birkaç tabaka koruyucu film işleme yüksek polimer ile Alu-çinko sac tabanıdır. Yani bu güçlü dondurma çözdürme fonksiyonu direnç ve etkili yaşam süresi artar. Hiçbir kırma, müteahhitlik ve kıvrık, yüksek su geçirmez işlev. Çelik tedarikçisi--Shanghai Bao Çelik grup söz bize hiçbir kırılması ve kaçak 35years içinde.


Rüzgar direnci: istimal belgili tanımlık yol duygusuzca yükleme; sabitleme bir daha fazla koruma rüzgarla örtüşme yükleme olsun. Rüzgar direnci yönü üzerinde 160 mil için elde edebilirsiniz.

Kolay kurulum: kolay ve hızlı hız ve verimlilik kurulabilir. Normalde bir m2 2.5 adet ihtiyacı var.

Geniş kullanım aralığı: Bütün eğimli çatı binalar için adapte edilebilir, özellikle için büyük yamaçtan olanlar. Aynı zamanda güvenli bir şekilde kullanmayı yüksek binalar için sorun değil.

Yüksek su geçirmez işlevi: O daha az çatlamak böylece üst üste gelen yükleme ve sızıntı için küçük olasılığı sürecinde büyük bir alan, işgal tek parça. Duygusuzca sabitleme ve bilimsel yükleme yöntemi üst üste daha iyi su geçirmez fonksiyonları üzerine su geçirmez işlevi garanti
tabanı Bao Çelik kendisi.

Deprem dayanıklı: hafif çatı kaplama çatı yükünü azaltmak, azaltmak duygusuzca taşımak için ilk katman ve değiştirmek için ilk katman keskin bölümünde. Deprem meydana, normalde insanlar get zarar ve öldü depremler her zaman ortaya yerlerde, hafif çatı binalar nedeniyle onun yüksek deprem dayanıklı işlevi., Japonya gibi daha popüler.


A sınıfı yangın dayanımı: Yangın durumunda, bizim çatı kiremitleri yaymak için yangın durdurabilirsiniz. NEWSUNLIGHT taş çatı kiremitleri A sınıfı yanmaz malzeme üretmek için kullanın.


Gürültü azaltma: Doğal volkanik taş kullanarak, üzerinden o sadece çatı kiremit iyi görünüm artırabilir değil ama aynı zamanda gürültü büyük ölçüde düşürebilir yağmur için etkisi tampon

Sıcak tut ve ısı izolasyonu: sayaç çıta ve çapraz batten tarafından birlikte çatı hava katmanda daha havadar yapmak ve sıcak tutmak ve ısı yalıtım.

projects.jpg


Bir çift:Suya Dayanıklı Taş Kaplı Metal Çatı Kiremit Sonraki:SONCAP Sertifikalı Taş Kaplı Metal Çatı Kiremitleri

Sorgulama