Renkli taş Metal çatı kaplama levha kaplı

Renkli taş Metal çatı kaplama levha kaplı

Renkli taş kaplamalı metal çatı kaplama levha Ürün Detayı... Shingle metal çatı sayfası yeni Su nlight taş metal çatı kiremit kaplı taş kaplamalı metal çatı sayfası nedir? Taş kaplamalı çelik çatı kiremit bir tür yenilikçi, Kompozit, Çevre Dostu, yüksek teknoloji ürünüdür. Onun temel malzeme olduğunu...

Ürün ayrıntıları

Renkli taş kaplamalı metal çatı sayfası


Ürün Detayı


stone coated metal roofing sheet.jpg

Yeni Sunlight taş kaplamalı metal kiremit

Metal kiremit kaplı taş nedir?

Taş kaplamalı çelik çatı kiremit bir tür yenilikçi, Kompozit, Çevre Dostu, yüksek teknoloji ürünüdür. Alüminyum-çinko (galvalume, aluzinc) çelik levha yüksek korozyon direnci, onun temel malzemedir. Doğal taş doğal olarak olan çakıl renk ya da alüminyum-çinko kalarak inorganik pigmentler ile renkli yüzey tedavidir sac. Yapıştırıcı, yüksek kaliteli su bazlı Akrilik Reçine, bir tür araştırılmış ve kendimizi tarafından icat.

Uluslararası modern piyasada popüler ve gelişmiş çatı malzemesi hem mükemmel dekorasyon özellikleri geleneksel çatı döşeme ve hafif dayanıklı özellikleri modern Çatı döşeme çini olan.

Taş kaplamalı çelik çatı kiremit kâr için projelerinde pek çok stil ve ahşap, çelik, beton yapılar gibi yapıların çatı eğimli. Ayrıca düz çatı mevcut binaların eğimli çatı için eski çatıyı reform ve Binalar, vb parçası süslemeleri için projeler için kâr.


Taş kaplamalı metal kiremit kompozisyon

stone coated metal roof tile layer detail.jpg

Sertifika taş metal kiremit kaplı

Aksesuar taş kaplamalı metal çatı kiremitleri

accessories of roof tile1_.jpg

Paketpackage of stone coated metal roof tile.jpg

Üretim hattıroof  production line.jpg

Hot Tags: renkli taş kaplı metal çatı kaplama levha, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, toptan, satın almak, ucuz, düşük fiyat, ürünler
Bir çift:Taş Metal çatı Shingle Kenya kaplı Sonraki:Amerika'da Toptan Taş Kaplı Çelik Çatı Kiremit

Sorgulama