Anti-Korozif Kompozit Taş Kaplamalı Metal Kiremit

Anti-Korozif Kompozit Taş Kaplamalı Metal Kiremit

Taş kaplı çelik çatı kiremit, yapı malzemesi çatı kaplama renk şeması: referans için yedek parça:

Ürün ayrıntıları

Taş Kaplı Çelik Çatı Kiremit, Yapı Malzemesi Çatı Kaplama

ÜRÜNLER GİRİŞ

Renkli taş kaplı metal taban karosu, yüksek korozyonlu AL-ZN plaka, yapıştırıcılar olarak yüksek kaliteli deniz taşıtları akrilik reçinesi, doğal taş yüzeylerinin boyanması için doğal taş partiküllerinin veya inorganik renk pigmentlerinin yıpranmasına dayanan yepyeni bir çatı kaplama materail, yaratıcı, karmaşık, çevre dostu, ileri teknoloji ürünlerdir.

Renkli metal kiremit geleneksel kil kiremitin doğal, derin ve mükemmel dekoratif özelliklerine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda modern metal kiremitin hafif, güçlü ve dayanıklı performansına sahiptir, mevcut uluslararası gelişmiş çatı kaplama malzemesinin ana eğilimidir.

Renkli metal çatı kiremit çeşitli stil ve yapı tipleri (ahşap, çelik, beton) ile çatı eğimi projesi için uygundur, aynı zamanda orijinal binanın eğimli, eski çatı ve bina dekorasyonu ve diğer yerel projeler için de geçerlidir. insanlara ve çevreye zarar vermeyen çevresel malzemeler kullanır.

HTB158peKpzqK1RjSZFv763B7VXaT.png_.webp


Renk tablosu:


renk şemasıreferans için yedek parça:


çatı


çatı 2


renkli kiremit (1)

Hot Tags: anti-korozif kompozit taş kaplı metal kiremit, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, toptan, satın almak, ucuz, düşük fiyat, ürünler
Bir çift:Yüksek kaliteli 420 Mm taş kaplı metal kiremit Sonraki:Taş kaplı metal kiremit

Sorgulama

You Might Also Like