Allmet Stone Kaplamalı Çelik Çatı Kaplama Fayansları

Allmet Stone Kaplamalı Çelik Çatı Kaplama Fayansları

Allmet Stone Kaplamalı Çelik çatı kaplama döşemeleri, diğerlerinin üzerinde bir yatırımdır ve metal çatı kaplama seçeneklerinde, metal çatı kaplama seçeneklerinde, ahşap sallama ve İspanyol karo yüzeyinden çeşitli profillerin güzelliği ve stilini mimari zona veya Klasik TileTM. En iyi taş kaplamalı çelik metal çatı kaplamasını sunuyoruz - satın alabileceğiniz diğer çatı kaplama materyallerinden daha iyi ve şu andan itibaren 50 yıl sonra, Allmet taş kaplamalı çelik metal çatı kaplama döşemeleri, kuruldukları gün görün ve işlev görüyor olacak. En azından bizim garantimiz! Taş kaplamalı çelik metal çatı kaplama ürünleri, elemanlardan en iyi korumayı ve zor kazanılan paralarınızı sunarak size huzur verir!

Ürün ayrıntıları

Allmet Stone Kaplamalı Çelik çatı kaplama fayansları

Arnavutluk kiremiti .jpg


Boyut: 1320 * 420mm

Geçerli boyut: 1270 * 380mm

Çelik levha kalınlığı: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Parça ağırlığı: 2.8kg / adet

Paket: 500-600 adet / palet

Allmet Taş Kaplamalı Çelik çatı kaplama fayanslarının esas olarak renkleri

Taş kaplı kiremitlerin Renk Kartı .jpg

Aksesuarları   Allmet Stone Kaplamalı Çelik çatı kaplama fayansları

kiremit aksesuarları .jpg

Neden Allmet Taş Kaplamalı Çelik çatı kaplama karolarını seçmelisiniz ?

Allmet Stone Kaplamalı Çelik çatı kaplama döşemeleri, diğerlerinin üzerinde bir yatırımdır ve metal çatı kaplama seçeneklerinde, metal çatı kaplama seçeneklerinde, ahşap sallama ve İspanyol karo yüzeyinden çeşitli profillerin güzelliği ve stilini mimari zona veya Klasik Çini TM . En iyi taş kaplamalı çelik metal çatı kaplamasını sunuyoruz - satın alabileceğiniz diğer çatı kaplama materyallerinden daha iyi ve şu andan itibaren 50 yıl sonra, Allmet taş kaplamalı çelik metal çatı kaplama döşemeleri, kuruldukları gün görün ve işlev görüyor olacak. En azından bizim garantimiz! Taş kaplamalı çelik metal çatı kaplama ürünleri, elemanlardan en iyi korumayı ve zor kazanılan paralarınızı sunarak size huzur verir!

Eviniz için taş kaplamalı çelik metal çatının doğru olup olmadığından emin değil misiniz? Allmet'in taş kaplamalı çelik metal çatı kaplama karolarının pek çok faydasına bakmanız yeterlidir :

  • Paranızın Tasarruf Edilmesi : Bir Allmet Taş Kaplamalı Çelik Çatı monte etmenin başlangıç ​​maliyeti diğer bazı mevcut çatı kaplama materyalinden daha fazla olmasına rağmen, ortalama bir ev sahibi çatısını bir ömür boyu üç katından fazla değiştirir ve onarır. İlk kez Allmet Steel Roof'u seçerek gelecekteki onarım / değiştirme masraflarında, birçok eyalette düşen sigorta primleri ve faturalarındaki muhtemel düşüşte çok fazla tasarruf etmeniz değil aynı zamanda daha yüksek bir mülk satış değeri de kazanacaksınız. - çok daha yüksek, çünkü çatı değiştirme maliyeti genellikle bir ev satışının en büyük müzakere noktalarından biridir. Paradan tasarruf etmek, ancak Allmet taş kaplamalı çelik metal çatının keyfini çıkaracağınız pek çok avantajdan sadece biridir!

  • Hafif ağırlık: Taş kaplamalı çelik metal çatı kaplamaları metrekare başına sadece 1,5 libre ağırlığındadır ve onu sismik bölgelerdeki en güvenli çatılardan biri haline getirir ve ağır kil ve beton karo seçeneklerine, metre kare başına 15 libre ağırlığa sahip olmak için mükemmel bir alternatiftir! Allmet'in taş kaplamalı çelik metal çatı kaplamasının beton veya kil çatı kaplama ürünlerinde kullanılması arasındaki fark, neredeyse 10 kat daha az bir ağırlığa yol açarak evlerinizin yapısını aşağıya iter!

  • Kuru Güverte Çatı Sistemi: Tasarımda olduğu gibi monte edildiğinde Allmet'in taş kaplamalı çelik metal kiremit çatı sistemi kuru bir güverte çatı sistemidir - zona veya konvansiyonel çimento ve porselen karo gibi, yerleştirilecek nem bariyeri üzerine güvenir kiremit altında. Bu nem bariyeri alt katmanı genellikle tar kağıtlarıdır ve bunlar zamanla kuru, çatlak ve neme maruz kalırlar ve çatı kaplamanızı değiştirmeye zorlarlar.

  • En Dayanıklı: Allmet taş kaplamalı çelik metal çatı, en azından 50 yıl boyunca en sert elemanlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve garanti edilmiştir. Harcamaları boşa harcamıyoruz ve köşeleri kesmiyoruz. Allmet taş kaplamalı çelik metal çatı, en dayanıklı çatı malzemesi olan 3/16 galvalum kaplı çelikten üretilmiştir. Bunu, petrol bazlı ceket, reflektif ve dekoratif taş kaplamalar ve en iyi UV ile derecelendirilmiş akrilik yüzeyler ile son derece dayanıklı fırınlanmış boyayla birleştirin; en azından ömrü boyunca çürümeyeceğiniz, çatlayamayacağınız, çözdüğünüz veya kırmayacak bir malzemeniz varsa. Allmet taş kaplamalı çelik metal çatının klasik görünümü zamanın test edilmesine karşı koyar ve her zaman güzel görünür.

  • Renk ne olursa olsun enerji açısından verimli. Taş kaplamalı çelik karolar, metal çatı kaplama sistemlerinin kurulumunda daha fazla çeşitlilik sunar. Allmet'in metal kiremitiyle, müşteriler Doğrudan Güverte, Batten montajı veya karşı levha kurulumu seçeneklerine sahip olurlar. Sayaç Batten kurulum yöntemini kullanarak, sıcak ve soğuk iklimlerde oldukça verimli olan çatı kiremiti ve güverte arasında 3 "yüksek havalandırmalı hava alanı yaratacaksınız.

  • Kar ve buza karşı en iyi koruma: Eğer kar ve buza eğilimli bir bölgede yaşıyorsanız, Allmet taş kaplamalı çelik metal çatıdan daha iyi bir çatı bulunmamaktadır. Amerika genelinde ev sahipleri her sene milyonlarca dolar harcıyor ve 'Ice Damming''in neden olduğu hasarı onarıyor. Bir Allmet Taş Kaplamalı Çelik Çatı ile, Buz Damlatması, metal çatı panelleri ile çatı güvertesi arasındaki hava tabakası nedeniyle neredeyse imkansızdır. Bu yüksek izolasyon özelliği, çatınızdaki karın, geleneksel çatılarda olduğundan daha çabuk erimesine neden olur ve çatınızın kenarlarında su dondurma olasılığını önemli ölçüde azaltır.

  • 120 mph Rüzgar Garantisi: Taş kaplamalı çelik metal kiremitimiz, zamanla çatı kaplama sektöründe en iyi sonuçları vermek için sağlam, denenmiş ve test edilmiş bağlama çizelgeleriyle birleştirilen birbirine geçen teknolojiyi kullanmaktadır. Rüzgâr direnci 120 MPH olarak garanti edilse de, test edildiğinde Allmet taş kaplamalı çelik metal kiremit 200 MPH'a kadar rüzgarlara dayanabildi. Allmet'in iç içe geçmiş panelleri ve siperlik montaj sistemi, rüzgar yükselişine minimal hareket ve olağanüstü direnç sunar. Fayanslar test edilmiş ve asfalt ve betonun aksine taş kaplamalı metal çatılar soyulamıyor. Müşterilerimizin gerçek hayat rüzgar deneyimlerini okuyun.

  • 2.5 "Hail Stone Garanti : Tüm metal çatı kiremitleri aynı değildir. 3/16 inç'lik çelik kiremitimiz, ana tedarik firmamız Metals USA sayesinde mevcut en yüksek kalitede çelikten yapılmıştır. Çelik çatı kaplama karolarımız ayrıca, mevcut en kalın ve en dayanıklı metal çatı kaplama sistemlerinden bazılarıdır ve Sınıf 4 Etki Derecesi olan 2.5 inçlik doluya dayanması garantilidir! Müşterilerimizin gerçek hayat dolu deneyimleriyle ilgili bilgi edinin veya Allmet çatılarını karşı diğer çatıları gösteren Hail Damage'ın 1997 Dallas hail fırtınasında gösterdiği fotoğrafların slayt gösterisini izleyin.

  • Sınıf "A" Yangın Değerlendirmesi: Allmet taş kaplamalı çelik metal çatı kaplama sistemleri yanıcı değildir ve sektörde en iyi yangın koruma sınıfı sağlar ve eviniz için dışarıdaki yangınlara karşı en iyi korumayı sağlar. Çakışan örtüşen döşeme teknolojimiz, çiminizin altına nüfuz ederek tahta çerçevenin altında tutuşmayı sağlayan rüzgar türbanlı kerpiçlere erişim sağlamaz. Ateşe dayanıklı metal çatı kaplama karolarımızı bir batten tesisat sisteminin yalıtım özellikleriyle birleştirin ve evinizi daha fazla korumak için daha iyi bir metal çatı kaplama sistemi kurmayın!

Aşağıda, metal çatı kaplama döşeme çeşitlerini görebilirsiniz . Döşeme profillerimize genel bir bakış için lütfen Yeni Güneşlik Profilleri Genel Broşürüne bakın . Aksi takdirde, stili daha yakından görmek için her bir resim üzerine tıklayın. Her çelik çatı kiremiti dayanıklılık için Zincalume teknolojisini kullanıyor.  


Allmet Stone Coated Steel roofing tiles .jpg

DECRAS METAL TAVAN KAĞITLIĞI .jpg

Allmet Stone Kaplamalı Çelik çatı kaplama karonunun avantajı

Shingle roof.jpg

stone coated metal roof tile .png


Bir çift:Taş Kaplamalı Çelik Çatı Kaplama Sistemi Sonraki:Çalkalamalı Çatı Bakım Çatısı Re-pointing

Sorgulama