Allmet Çatı Kaplama Ürünleri

Allmet Çatı Kaplama Ürünleri

Taş kaplamalı çelik çatı kiremiti, yenilikçi, kompozit, çevre dostu, yüksek teknoloji ürünü bir kralıdır. Temel malzemeleri, yüksek korozyon direncinde Alüminyum-çinko (galvalume, aluzinc) çelik sacdır. Yüzey işlemi, doğal taş yapıştırıcı, yüksek kaliteli su bazlı akrilik reçine türü, araştırılmış ve kendimiz tarafından icat edilmiştir. Allmet taş kaplamalı çelik metal çatı kiremitleri, kuruldukları güne bakacak ve aynı şekilde çalışacaktır. En azından bizim garantimiz! Taş kaplamalı çelik metal çatı kaplama ürünleri, elemanlardan en iyi korumayı ve zor kazanılan paralarınızı sunarak size huzur verir!

Ürün ayrıntıları

Allmet Çatı Kaplama Ürünleri

Allmet Roofing  .jpg

Boyut: 1335 * 420mm

Geçerli boyut: 1270 * 380mm

Çelik levha kalınlığı: 0.4mm (0.45mm 0.5mm)

Parça ağırlığı: 2.8kg / adet

Paket: 500-600 adet / palet

Esasen renk   Allmet Çatı Kaplama Ürünleri

Taş kaplı kiremitlerin Renk Kartı .jpg

Aksesuarları   Allmet Çatı Kaplama Ürünleri

kiremit aksesuarları .jpg

kiremit aksesuarları .jpg

Neden seçtin   Allmet Çatı Kaplama Ürünleri

Soru: Taş Kaplamalı Çelik Çatı Gürültülü Bir Çatı mı?

Cevap: Kesinlikle hayır! Şimdi şunu dinleyin: Yeni Güneşlik Taş Kaplamalı Çelik Çatı, asfalt bir çatal tavanından bile daha sessizdir. Güzel işlevsel taş kaplamalı yüzeyimiz ile birlikte bir ses yaratan eşsiz kurulum yöntemimiz sayesinde, çatı panellerine çarpan sağanak bir yağmur bile ağır ahşap sallama çatısına kıyasla daha yüksek olmaz.

 

Soru: Rust, Taş Kaplamalı Çelik Çatı ile Bir Sorun mu?

Cevap: Hayır! Aslında, Yeni Güneşlik Taş Kaplamalı Çelik Çatı panelleri, akrilik bir taban kaplaması ile kaplanmış kaliteli galvanize çelikten yapılmıştır. Seramik toprak taş granülleri daha sonra bu taban katın üzerine gömülür. Son olarak, berrak bir akrilik over-sır uygulanır ve üzerine pişirilir. Bu, evinize bir ömür boyu keyif için uzun ömürlü, dayanıklı ve solmaya karşı dayanıklı bir koruma sağlar.

 

Soru: Bir P hatası var mı ?

Cevap: Yine, hayır! Aslında, Yeni Güneşlik Taş Kaplamalı Çelik Çatılar, yağmurluklara, kar yüklerine ve aşırı rüzgar koşullarına yapısal veya kozmetik hasar vermeden ayakta kalabilir ve ayakta kalabilirler. Hava koşullarına dayanıklı garantilerin 120 mil dahil etmesinin bir nedeni de budur. Rüzgar Garantisi (bir F2 tornado eşit!) Ve 2.5 inç Hailstone Garanti.  


Müşteri: Kiremit garantisi nedir?

Newsunlightrooftile: 30 yıldır değişmez veya renk, 50 yıl kullanım için solmaz, çünkü Fransız kumaş CL ROCK tarafından üretilen Renk kumumuz renk değiştirirse tüm parayı müvekkillerimize geri verebiliriz.
Hoşgeldiniz   Çin'de Allmet Metal Çatı Fayans fabrikası !

çatı kiremitleri üretmek .jpg

Test Raporu   Allmet Metal Çatı Kiremitleri

Test Öğesi

Teknik Göstergeler ve Test Sonuçları

Muayene Ünitesi

Su direnci

Anormallikler olmadan 24 saat sınandıktan sonra

Çin'in ulusal yapı malzemesi test merkezi

Isı dayanıklılığı

90 ° C'den sonra hiçbir anormallik yok * 5 saatlik test

Çin'in ulusal yapı malzemesi test merkezi

Düşük ısı direnci

Anormallikler olmadan -40 ℃ * 24 saat sonra

Çin'in ulusal yapı malzemesi test merkezi

Alkalin direnci

Anormal olmayan 48 saatlik testten sonra

Çin'in ulusal yapı malzemesi test merkezi

Asit direnci

Anormal olmayan 48 saatlik testten sonra

Çin'in ulusal yapı malzemesi test merkezi

Dirençli tuz spreyi

Anormal olmayan 240 saatlik testten sonra

Çin'in ulusal yapı malzemesi test merkezi

Donma ve çözme döngüsü

Anormallikler olmadan 20 kez testten sonra

Çin'in ulusal yapı malzemesi test merkezi

Madde havalandırması

Anormallikler olmadan 1000 saatlik testten sonra

Çin'in ulusal yapı malzemesi test merkezi

  • METAL ÇATI- Allmet Metal Çatı Kiremitleri
    Renkli veya galvanizli demir tavanınız varsa öncelikle herhangi bir pası metal çatısına doğrudan uygulanan pas değiştiricisini öğüterek ve uygulamakla başlayarak başlıyoruz. Rust dönüştürücü, pası paslanmaya karşı kimyasal bir bariyer oluşturur ve nemi dirençli hale getirir ve daha fazla aşınmayı önler. Ardından, onarılamayacak kadar çok pas değiştirici solvent kullanarak herhangi bir sayfayı değiştiririz. Sonra herhangi bir çiviyi veya vidayı gevşek veya kendiliğinden paslanmış çıkartıyoruz. Bunu yaptıktan sonra metal çatı basıncı temizlenir, sonra bir astar kat metal çatıya uygulanır ve ardından seçtiğiniz renge sahip ek katlar uygulanır.

  • taş kaplı kiremit .jpgDECRAS METAL TAVAN KAĞITLIĞI .jpg

Allmet Metal Çatı Kiremit detayları

Monier roof tiles.JPGÇatı Bakımı Neden Önemlidir? - Çatı Restorasyonu

Evin çatısı, sizi ve ailenize güvenli bir sığınak sağlayan ve her türlü hava şartlarını 24/7 korumakta olan evinizin tacı gibidir. Dökülürken ya da o anda kızaran sıcak ya da başka hava koşullarında çatınız hırpalanmış oluyor.

Çatı restorasyonu, gelecekte meydana gelebilecek tüm büyük sorunlara karşı koruyucu bir yöntemdir. Çatı hayatınızı uzatmada ve evinizin güzel görünmesine yardımcı olur. Çatı temizliği, çimeninizden liken, yosun veya alglerden kurtulmanın bir yoludur.

 

Tavanınızın incelenmesi, meydana gelebilecek veya oluşabilecek herhangi bir sorunu tespit etmek için mükemmel bir yoldur. Bu kötü su sızıntılarını veya çatınızı kötüleşmesini beklemeyin, çünkü çatınızı değiştirmeniz gerekebilir algılanamayan birçok sorun vardır.

Çatı kaplama çözümlerinizi tartışmak için bugün bizi arayın.

İYİ ÇATI, İYİ EV VE İYİ HAYAT!

 Allmet metal roof tiles  .jpg

Wood shake house .jpgstone coated metal roof tiles  .JPGBir çift:Decras Sarsıntı Çatısı Sonraki:Renkli Taş Kaplı Metal Kiremit

Sorgulama