Kaplamalı Metal Kiremitin Yüksek Kalitede Eşsiz Avantajları

- Aug 15, 2018-

taş kaplı metal kiremitin yüksek kalitede benzersiz avantajları


1, Hafif ve güçlü

Metrekare başına ağırlık, geleneksel beton veya kil fayansların yalnızca altıda biri kadardır. Fayans sağlam bir şekilde sabitlendiğinde, çatının çökmesi zordur. Bu arada, nakliye, depolama ve kurulum hatları altında önemli tasarruflar gerçekleştirilebilir.


2, Dayanıklılık

Hem çinko alüminyum hem de taş çip kaplamaları organik olmayan malzemelerdir. Güvenilir ve belgelenmiş bir dayanıklılığa sahiptirler. Karoların ömrü 30 yıl kadar uzatılabilir.


3, ekonomi

Tek parçanın kapsama altı kez geleneksel beton veya kil kiremittir ve ağırlık sadece altıda birdir, bu nedenle kurulum, yükleme veya boşaltma, depolar daha verimli ve etkilidir. Kurulduktan sonra, aşağıdaki bakım maliyetleri çok sınırlıdır ve tamamen göz ardı edilebilir.


4, Yeniden işlemden

Metal çatı kiremitleri çinko-alüminyum esaslıdır ve geri dönüştürülebilir içeriği yüksektir, kiremitlerin% 90'ı ve üstü uzun bir ekonomik ömrün sonunda geri dönüştürülebilirdir.


5, Estetik Olarak Hoş

Renklerin ve profillerin geniş esnekliği, çeşitli bina tasarımlarına mükemmel uyum sağlar.


6, Kolay Kurulum

Hafif ve montaj dostu tasarımları nedeniyle, fayanslar ahşap ve çelik çubuklar üzerine, herhangi bir basit yüzey ve yapı üzerine monte edilebilir.


7, Bilimsel Kurulum

Bilimsel, doğru kilitleme sistemi tasarımları ve profesyonel kurulum rehberliği, kurulum işlemlerinin zamanında ve daha hassas bir şekilde yapılmasını sağlar.


8, kurulumda güvenlik

Mükemmel tasarım, çatıda kullanıcıların harcadığı zamanı önemli ölçüde azaltır ve güvenlik seviyesini yükseltir Çelikler, genellikle beton ve kil fayanslarda oluşan toz üretmez.


9, Yangın-rüzgar-fırtına Direnci

Hem AL-Çinko çeliği hem de taş yongaları organik olmayan malzemelerdir, doğaldır ve yanmaz oldukları kanıtlanmıştır.


10, depremde üstün performans

Taş kaplı metal çatılar hafif ve sağlamdır, depremlerde binaların alt yapılarına kolayca zarar vermezler.


11, Kar-direnç Ağırlık taşıyan Kaymaz

Taş kaplı metal çatı, kar direnci, ağırlık taşıma ve kaymayı önleyici özelliklere sahip olduğundan donma alanlarındaki problemler endişelenemez.


12. aydınlatmada güvenlik

Aydınlatma ile vurulma ihtimalinde bir artış yoktur. Aydınlatmanın çarpması durumunda, enerji güvenli bir şekilde dağılır ve toprağa çıkar.


TP.jpg

Bir çift:Taş Kaplamalı Çatı Kiremitlerinin Avantajları Sonraki:Maldivler'de En İyi Kalite Taş Kaplamalı Çatı Kiremitleri