Taş Kaplamalı Çatı Kiremitlerinin Avantajları

- Jul 16, 2018-

Geleneksel Çatı Malzemesinden Çok Daha Dayanıklı

En az 50 yıl boyunca en sert elemanlara dayanacak şekilde tasarlanmış ve yapılmış yeni Sunlight taş kaplamalı metal çatı garanti! Boyutsal olarak damgalanmış metal karolarımız nemi emmez ve cüruflu doğal taş yongalarla gömülmüş ve daha fazla koruma sağlamak ve yeni kurulan İspanyol kiremit çatı kaplamaları gibi görünmeye devam etmek için akrilik UV kaplamalar üzerinde fırınlanmış cilalı bir şekilde kaplanır .

Yeni Sunlight metal çatı kiremitleri asla çatlamaz veya kırılmaz ve gelecekteki temizlik, tamir ve değiştirme maliyetlerinde size çok para ve zaman kazandırır! Namlu çatı tasarımında ve namlu çatı konstrüksiyonunda daha yüksek enerji verimliliği için karolar yapı altında ahşap bir çıta üzerine monte edilir. Geleneksel kiremitlerin aksine, New Sunlight çatı kaplama, kuru underdeck çatı kaplama sistemidir ve nem bariyeri alt katmanına dayanmaz, en iyi korumayı sunar ve daima harika görünür.

Geleneksel Çatıdan Daha Hafif, Daha Kompakt ve Daha Güçlü

Metal çatı kaplamalarımız yüksek kalitede galvalum kaplı çelikten üretilmiştir - en uygun ve dayanıklı metal çatı kaplama malzemesidir. Geleneksel çatı kaplamaya kıyasla, metal çatı kaplamalarımız üssel olarak daha hafiftir, daha kompakt ve daha güçlüdür! Metal çatı kaplamalarımız mevcut en hafif ve kompakt çatı kaplama malzemelerinden biridir ve metrekare başına sadece 1,5 pound ağırlığındadır.

19.jpg

Bir çift:Yeni güneş ışığı çatı fabrika taş kaplı çatı kiremit tatil haberleri Sonraki:Kaplamalı Metal Kiremitin Yüksek Kalitede Eşsiz Avantajları