Hakkımızda

Dalian Yeni Güneş İnşaat Malzemesi Co, Ltd (Yeni Sunlight İnşaat Malzemesi Co Limited) araştırma, tasarım, üretim ve Çin'de taş kaplı metal çatı kiremit ihracatı konusunda uzmanlaşmış ilk firmadır. ISO9001 ve ISO14001 sertifikalarını almaya önderlik etmiştir. Şu anda, iki üretim üsleri Dalian şehir ve Guangzhou Foshan şehrinde bulunan yıllık üretim kapasitesi 2.000.000 metrekare ile kurulmuştur.

Ürünlerimiz, taş kaplamalı metal çatı kaplama fayansları, yurtiçi ve yurtdışı pazarında yıllardır popülerdir. Çin, ABD, Japonya, Kanada, Jamaika, Dominik Cumhuriyeti, Karayip Denizi Ülkeleri, Nijerya ve diğer birçok Orta Asya ülkesinde ve Sri Lanka, Türkmenistan gibi bölgelerde yaygın şekilde kullanılmaktadırlar.

Firmamız araştırma, tasarlama ve güzel tasarlanmış, mükemmel malzeme ve yüksek kalitede yüksek kalitede taş kaplamalı çelik çatı kiremit imalat ayırmaktadır. Yeni Sunlight çatı sistemi, yerli ve yabancı müşteriler için güvenli, dayanıklı ve çevre dostu çatı kaplama çözümü sağlayacaktır.

Yeni Güneş Çatı kiremit fabrikası üretim hattı

stone coated steel roof tiles factory .jpg

Yeni Güneşlik kiremit fabrikasının duş çatısı

stone coated metal roof tile .JPG


Dalian Yeni Güneş İnşaat Malzemesi Co, Ltd Belgesi

ISO9001 Certificate.jpg

ISO14001 Certificate.jpg

çatı kaplamaları Zencefil ve taş kaplı çatı kaplaması, Kanada, Amerika ve diğer birçok Orta Asya ülkeleri ve bölgeleri gibi Jamaika, Dominik Cumhuriyeti ve Kuzey Amerika Piyasası gibi Nijerya, Kenya, Gana, Uganda, Karayip Denizi Ülkelerinde çok popüler ve sıcak satılmaktadır. Sri Lanka, Türkmenistan vb.

Renkli kiremit döşeme çok basit ve kolaydır.

Metal kiremitlerimiz çivilerle ahşap ya da çelik beton üzerine monte edilmiştir. Bu yüzden kiremitlerimiz çok güçlüdür.


gallery-Stone coated roof tiles _3.jpg

gallery -Classic roof tiles .jpg

gallery_shake roof tile .jpg

gallery-Tudor-1.jpg

New-Royal-2-.jpg

Shingle black mix white .jpg

Taş kaplamalı metal çatı kaplamalarımız hakkında sorularınız varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

benim E-posta adresim: eva@newsunlight.net

Cep Telefonu ve Whatsapp: + 86-15814369834